Cypher RAT v3.5 Android RAT (Ekran Kontrol) + (Packetriot Kurulumu)

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
yeni hesap açtım onlarda da aynı hatayı alıyorum. Ve o tünel olayını denedim malesef yine aynı
free olduğundan çok kisi kullanıyor böyle durumlar oluyor malesef vds alarak çözebilirsiniz

Merhaba. Bu nedir videoyu izleyemedim kesin olarak hedef cihaza nasıl bulaşır bu rat dediğiniz şey? Mesela biri kesin A cihazı izlemek istiyor diyelim hedef kesin belli ona nasıl erişiyor cihaz eline değmeden mümkün mü o ekran kontrol şeysini yüklemek? Sadece Gmail bilmekle
program bir apk dosyası üretir onu sen alıp karsıya atarsın öyle ama bu program android 12 ye kadar çalısır 13 ve 14 çalısmaz bunun üst sürümleri var yeni programlar onlar çalısır öyle

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Ben istemiyorum. Yapmak için sormuyorum kendi cihazımdaki şüpheli şeyleri merak edib bilmek için soruyorum. Yani dosyayı indermese sadece açıp aşağıdakı unsubscribea parola yazsa neler oluyor?
apk indircek buttona bascak ve yetkiler alcak bu kadar öyle anlıyamazsın knk örnek vereyim bir hile bir oyun bir vpn kaynak kodunda koyabiliyorlar bu virüsü

Atmaca3555

Yeni üye
14 May 2023
11
0
kendi sistemim uygulamanın içinde vürüs buluyor
RAT ATLIM DERKEN RAT YEMİYELİM HOCAM SİZE GÜVENE BİLİRMİYİZ

2 Eki 2023
57
4
Merhaba Bu Gün Çok İstenilen Android Rat Video Çektim İyi seyirler iyi kurulumlar
Arayüz Kısmı
p0lnbxp.png

Ekran Kontrol Kısmı,Mikrofon
b3s0ckt.png

Builder (İnsaat Kısmı)
g6w3c59.png
beyler yaptımda build yaptiğimda bu hata çıkıo Sparse type flags detected: string

Son düzenleme:

SeSSiZLort

Yeni üye
24 Eki 2023
14
2
rat oluşturduğumuz zaman hedef kişinin telefonuna nasıl göndericeğiz hedef telefona nasıl ulaşacağız

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
reis bişey daha soracam bilgisayarı kapatsam yeniden başlatsam bişey olurmu veya kapattım açtım sadece programı çalıştırmam yetermi yoksa cmd açıp kodları yazıp tekrardan programmı kuracağız yoksa ?
pktriot tcp 1604 örnek arkada açık olcak cypher rat açık olcak loglar gelcek öyle android 13 ve 14 de çalısmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.