DarkComet RAT V5.3.1 Kurulumu (Packetriot) + (DuckDns) Kurulumu

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
kral istek attım - ayrıyetten ben bunu vdste deniyorum dediklerinin aynısını pkriot olarak denedim fakat vdste dosya açık olduğundan herhangi bir şekilde dosyayı açamıyorum veya birine atamıyorum nasıl düzeltirim discord: mortexd istek attım
knk video sizden farklı bisey yapmıyoruz bunu bilin

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
632
138
Yeni Zelanda
Merhaba Bu Gün Sizlerle DarkComet RAT Türkçe 5.3.1 Kurulumu Ve (Duckdns+ Packetriot ) Göstercem

Bu Log Gelme Kısmı
d490lb0.png

DarkComet Yönetim kısmı
h68jatt.png

Kontrol Kısmı

ls02c4r.png

Dosya Yöneticisi
1dscl5h.png

Eğlence Menüsü
1ujye5l.png

Ekran İzleme Bölmesi
4peq2s6.png
çöp çok eski rat

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Yıllar önce çok heves ederdim rat yapıcam arkadaşlarımın bilgisayarına gireceğim diye darkcomet ile başlamıştım sürekli hata çıkıyordu heveslerimi kursağımda bırakmıştı :) Yakın zamanda tekrardan denemek nasip olmadı denersem ulaşacağım sana :)
video taze çektim zaten çalısıyor Windows 11 de bile knk

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,458
831
Bu programı kullanırken sanal makina kullanmaya özen gösteriniz.
ek olarak programda zafiyet bulunmaktadır isteğen herkes faliyetlerinizi çok rahat izler.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
ek olarak programda zafiyet bulunmaktadır isteğen herkes faliyetlerinizi çok rahat izler.
keske bu zafiyeti bir sekilde anlatsan forumda katkı olur

Millet ratlara asık valla ne diyem 600 indirmeye yaklastı

Eğer İnternet Firmanız Kablo Net Firması ise Cgn de iseniz ve port açılmıyorsa müsteri temsilcisini arayın ve diyinki 100 bloktan çıkmak istiyorum yada 10 lu bloktan çıkmak istiyorum cgn den çıkmak istiyorumda diyebilirsiniz statik ip almayın dinamik ip ilede port açılır inanmayın iyi günler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.