DarkComet RAT V5.3.1 Kurulumu (Packetriot) + (DuckDns) Kurulumu

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Not: Arkadaslar Söyle Bisey diyim packetriot 1 gb kullanınca port kapatıyor free olduğu için zaten plan seçerken yazıyor ordada 2 . cisi modem portunda bu durum yok ama cgn iseniz yani port açınca açık gözükmüyorsa statik ip almanız gereklidir

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
301
Matrix
Not=DarkComet RAT 2008 Yılında DarkCoderSc Adlı Kisi Tarafından gelistirilmeye baslandı ve günümüz 2023 kadar geldi hala Windows 11 de bile çalısıyor arkadaslar kurulum video ve indirme linkini verdim tabiki diyceksiniz bu virüs total neden böyle çok çıkarttı sebebi bunlar rad studio kodlandı yani arka planı pascal ve turbo delphi ile çalısır delphi doğrudan sistem üzerinde çalısan bir dildir bu nedenle bu program ilk çıktığında temizdi ama çok kullanınca içindeki algoritmalar bozuluyor ve antivirüslerden bu DarkComet RAT veri tabanlarına ekliyor ve sonra virüs totalin veri tabanı o yüzden öyle çok çıkartıyor yani anlıycağınız temizdir dosya ağ tarafiği ile dosyaya baktım temiz ve video kurulumu anlattım eğer hala süphelenen olursa virtualbox yada vmware da deneyebilirsiniz emek verdim paylasırsanız çok sevinirim Async RAT paylasmıstım ona izin vermistiniz sevgili modlar izin verirse paylasılcak buda onların kararı.
Bozuluyor demiyelim çok kullanılınca bu algoritmalar deşifre ediliyor antivirüs firmalarıda veri tabanlarına bunları ekliyorlar.Ve pascal bir şirket yazılım dili değildir.Delphi yazılımını geliştiren şirketin adıdır pascal.

Yanlış bilgi vermeyelim okuyunca lan pascal diye bir şey mi var dedim.

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Bozuluyor demiyelim çok kullanılınca bu algoritmalar deşifre ediliyor antivirüs firmalarıda veri tabanlarına bunları ekliyorlar.Ve pascal bir şirket yazılım dili değildir.Delphi yazılımını geliştiren şirketin adıdır pascal.

Yanlış bilgi vermeyelim okuyunca lan pascal diye bir şey mi var dedim.
çok program paylasınca kafa gidiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.