Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

efemix

Yeni üye
23 Şub 2008
13
0
Kerdeşim Çok Teşekkür Ederim Çok Güzel Bir Makale Olmuş...
-------------------------------------------------------------------------
trtayfa.com:jeerat

Black_Trouble

Yeni üye
27 Ağu 2007
5
0
hepsini yaptım ama formda ail ve şifre yazılacak yer gelmiyo bide activex dosyalarını etkinleştirmek için uyarı geliyo bana bi yardımcı olursanız çok önemli benim için

kobetay24

Yeni üye
7 Tem 2010
2
0
URL not filled diye bir hata veriyor?

Edit:hatayı hallettim ancak şimdide fake'i explorerla açtığımda yukardaki giriş yapma yeri gelmiyor yani kullanıcı adı password kısmı gelmiyor sadece alttaki adınız soyadınız bölümü geliyor.Nerde hata olabilir?

Son düzenleme:

vuslat2010

Yeni üye
8 Tem 2010
1
0
dostum ellerine sağlık herşey tamamda bu karsı tarafa göndereceğimiz link i nasıl hazırlıyoruz bide onu tarif edersen sevinirim. (http... die baslayan linki)

hacker_ado

Yeni üye
8 Tem 2010
1
0
kilis
slm dostlar daha öncede benım dostlarımla actıgımız bı sıtemız vardı bu site bana onu hatırlattı bizde sizin gibi sadece türkçülüğümüzü ve doğruluğu korumak amaclı calısıyorduk sitede emegi gecen herkesin ellerine saglık emeginize saglık dostlar....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.