Çözüldü GeForce 630m bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
GeForce 630m kullanamıyorum yardımcı olurmusunuz

Benim ekran kartım GeForce 630m ve 4 gb 2 gb nvidia var 2 gb intel hd graphics 4000 oyunda GeForce 630m kullanıyor fakat oyuna girdigimde otomatik 630m e geçmesi gerekirken masaüstünde kullandıgı intel hd graphics te kalıyor ne yapmam gerekli yardımcı olurmusunuz lütfen fps oyunda 250 sabit alirken simdi 60 larda oynuyorum cod 4

Moderatör tarafında düzenlendi:

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
ekran kartında bir sorun olabilir kardeşim :RpS_confused:

fakat gpu-z de sıcaklıgını fln gösteriyor 46 derecede fln - ben bilgisayarın oyunda iken hangi programı kullandıgını nasıl anlaya bilirim ? acaba 630m kullanıyorda banamı düsük geliyor anlamadım 70 - 150 fps de geziyor

birde call of duty 4 te ge force630m 128 bit 2 gb ddr3 150 ile 70 fps de normalmi yoksa intel mi saglar bu düşük fps yi anlamadım gitti

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
fakat gpu-z de sıcaklıgını fln gösteriyor 46 derecede fln - ben bilgisayarın oyunda iken hangi programı kullandıgını nasıl anlaya bilirim ? acaba 630m kullanıyorda banamı düsük geliyor anlamadım 70 - 150 fps de geziyor

birde call of duty 4 te ge force630m 128 bit 2 gb ddr3 150 ile 70 fps de normalmi yoksa intel mi saglar bu düşük fps yi anlamadım gitti

150-70 FPS düşük mü diyorsun? EKRAN KARTIN GTX TITAN'da olsa 170 fps'in üstüne alamazsın. İlla kartın iyi diye 1000 fps mi almayı düşünüyorsun? Azıcık akıllı olun ya, bilgisayarınız en iyi parça taşıyanlardan olsun, fakat en düşük oyunu bile 120 fps'in üstüne oynayamazsın. (Bazı istisnalar dışında) Ayrıca 30 fps üstü gözü fazla yorar. Ayrıca fps'lerin kralı 30'dur. Ayrıca gözümüz 30 fps'in üstünü algılamıyor. Ancak biraz daha akıcı olduğunu anlayabilirsiniz. :) 170'e düşük fps diyorsan sana diyecek bir şeyim yok. 25 fps üstü alıyormusun? o zaman iş tamamdır. :)

COP COP 2011

Kıdemli Üye
20 Ağu 2011
2,669
1
İZMİR

şimdi kardeşim şu programı indir lisanlı full sitemizde vardı bir türlü bulamadım başka kaynaklardan buldum
Advanced SystemCare Ultimate 7.0.1.589 Türkçe Katılımsız Full | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

bunu kurduktan sonra sistemini tarattır sistem onarması bittiğinde turbo güç var tıkla ve aç
alta yapılandıra tıkla oyun kipini seç
önündeki pencereden kullanmak istemediğin ne varsa işaretle
windos dışı serviceayarlarını kapa ileri gereksiz artanları kapa ileri hayır geşerli ayarlarımı kabul et ve ileri oyunlarına başlamadan önce turbo moda aldınmı pc nin gücünü hissedeceksin birazdan bir program daha vereceğim

kardeşim bu da bir disk birleştirme aracıdır bunu da kur ve diskinini % 03 kadar indirmeye çalış:

Raxco PerfectDisk Professional Full 13.0.783 | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

Son düzenleme:

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
150-70 FPS düşük mü diyorsun? EKRAN KARTIN GTX TITAN'da olsa 170 fps'in üstüne alamazsın. İlla kartın iyi diye 1000 fps mi almayı düşünüyorsun? Azıcık akıllı olun ya, bilgisayarınız en iyi parça taşıyanlardan olsun, fakat en düşük oyunu bile 120 fps'in üstüne oynayamazsın. (Bazı istisnalar dışında) Ayrıca 30 fps üstü gözü fazla yorar. Ayrıca fps'lerin kralı 30'dur. Ayrıca gözümüz 30 fps'in üstünü algılamıyor. Ancak biraz daha akıcı olduğunu anlayabilirsiniz. :) 170'e düşük fps diyorsan sana diyecek bir şeyim yok. 25 fps üstü alıyormusun? o zaman iş tamamdır. :)

call of duty 4 online oynadıysan bilirsin 70 fps de ezilirisn ben pc format atmadan öncesinde fps 250 deydi simdi 125 70 lerde gtx titan olsa sabit 333 alırım ayrıca hele jump yapmak imkansız 70 fps de cod 4 gibi bi oyunda bu böle ama cs de 50 fps yeterli olur 1000 fps ne alaka orasını zaten anlamadım :D cod 4 ü ben eski pc de 1 gb 32 bit ekran kartı ile bile 150 fps alıyordum

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
call of duty 4 online oynadıysan bilirsin 70 fps de ezilirisn ben pc format atmadan öncesinde fps 250 deydi simdi 125 70 lerde gtx titan olsa sabit 333 alırım ayrıca hele jump yapmak imkansız 70 fps de cod 4 gibi bi oyunda bu böle ama cs de 50 fps yeterli olur 1000 fps ne alaka orasını zaten anlamadım :D cod 4 ü ben eski 1 gb 32 bit ekran kartı ile bile 150 fps alıyordum

o zaman tamam :D ayrıca MSI Afterburner falan kullanırsan yakarsın laptopu. :) kesinlikle kullanma.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
call of duty 4 online oynadıysan bilirsin 70 fps de ezilirisn ben pc format atmadan öncesinde fps 250 deydi simdi 125 70 lerde gtx titan olsa sabit 333 alırım ayrıca hele jump yapmak imkansız 70 fps de cod 4 gibi bi oyunda bu böle ama cs de 50 fps yeterli olur 1000 fps ne alaka orasını zaten anlamadım :D cod 4 ü ben eski pc de 1 gb 32 bit ekran kartı ile bile 150 fps alıyordum

selam babacanım:) bunu pc indir ve bana haber ver ama sen kurma sadece indir ben bağlanayıp kafandaki soru işaretleride gitsin babacanım:)http://www.turkhackteam.net/genel-guvenlik/944961-mutlaka-her-pc-ve-laptopta-olmali-babacanlar.html

taurus160

Yeni üye
13 Nis 2014
26
0
şimdi kardeşim şu programı indir lisanlı full sitemizde vardı bir türlü bulamadım başka kaynaklardan buldum
Advanced SystemCare Ultimate 7.0.1.589 Türkçe Katılımsız Full | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

bunu kurduktan sonra sistemini tarattır sistem onarması bittiğinde turbo güç var tıkla ve aç
alta yapılandıra tıkla oyun kipini seç
önündeki pencereden kullanmak istemediğin ne varsa işaretle
windos dışı serviceayarlarını kapa ileri gereksiz artanları kapa ileri hayır geşerli ayarlarımı kabul et ve ileri oyunlarına başlamadan önce turbo moda aldınmı pc nin gücünü hissedeceksin birazdan bir program daha vereceğim

kardeşim bu da bir disk birleştirme aracıdır bunu da kur ve diskinini % 03 kadar indirmeye çalış:

Raxco PerfectDisk Professional Full 13.0.783 | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

bende tam da advenced system care den turbo güç yapilandırdım ayarlıyordm sen de onu önermişsin ccleaner ile temizlemiştirm asc ilede tekrar taradım serberst ram 3gb şimdi deniyicem bakalım artış varmı ( oda olmadı pc tozlandıgı için fps düşüşü yaşarmıyım ? )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.