Çözüldü Hangi antivirüs programını kullanmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrSpring

Üye
30 Haz 2015
83
0
Düzce.
Kesinlikle 360 Total Security. Çünkü bilgisayarıma sızmışlardı ve dosyayı silemiyordum fakat bunu çalıştırınca tam tarama yapınca herşeyi silip süpürdü çok iyi :)

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
malwarebytes lisans bulamıyorum yardımcı olur musun biliyor isen? ve ikisini bir kullanır isem sonuç bilgisayarı yavaşlatma gibi bir işlemi olur mu?

pc özellikleri i7 6670hq 8gbram ?

Kesinlikle önermem dostum bilgisayarda 2 anti virüs olmaz çok zorlar bilgisayarını :)
Lisans olarak da pek bilgim yok.

Kesinlikle 360 Total Security. Çünkü bilgisayarıma sızmışlardı ve dosyayı silemiyordum fakat bunu çalıştırınca tam tarama yapınca herşeyi silip süpürdü çok iyi :)

Açıkçası ben 360 Total kullandım bilgisayarın durumunu hep iyi gösteriyordu :) Başka bir programla taradım hayatımda virüs avına çıksam o kadar virüsü bir arada göremezdim :) Önermem 360 Total'i

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
Kesinlikle önermem dostum bilgisayarda 2 anti virüs olmaz çok zorlar bilgisayarını :)
Lisans olarak da pek bilgim yok.

Açıkçası ben 360 Total kullandım bilgisayarın durumunu hep iyi gösteriyordu :) Başka bir programla taradım hayatımda virüs avına çıksam o kadar virüsü bir arada göremezdim :) Önermem 360 Total'i

Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.