Çözüldü Hangi antivirüs programını kullanmalıyım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes0048

Yeni üye
5 Nis 2012
44
0
Dostum;
Çoğu Kiişiye Önerdiğim Ve Çok Güzel Bi Antivirüs Programını Seninle Paylaşmak İsterim,
Avira Free Antivirus for Windows ? Download now
Virüs, Worm, Trojan ve Diğer Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleyebiliyor,
Ve Roolkitlerde Dahil,
Ayrıca Sistem Performansınıda Etkilemiyo,
Eski Adı Antivir İdi Şuan Avira Olmuş Sanırım

şuan bitdefender indiriyorum hocam 3 aylık ücretsiz lisans varmış premium eğer memnun kalmaz isem avast kaspersky yada avira geçebilirim :) teşekkürler

Kardeş Pc in Windows 10 İse Eğer Onunu kendi antivirüs programı olan windows defender i tercih ediyorum çok çok iyi bir antivürüs programı pc ye zararlı ne indirirsen yakalıyor

yakalıyor fakat silmiyor hocam teşekkürler :) 10 saat bekledim fakat hiç bir ilerleme yaşatmadı. hatta pcnin fan dengesini bozdu arada bir pc çok hızlı çalışıyor anlamdığım halde yapmıyordu önceden

Ben yıllardır avg kullanıyorum satın alabilir yada cracllkle kullanabilirsin.

avg bende kullandım çk memnun kaldım tercihlerim arasında oda var teşekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.