iPhone 6 mı , iPhone 6s mi ?

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
Tasarım ve görüntü açısından iki modelde çok büyük değişiklik yok. 6S ve 6 birebir aynı gibi. 6S’in arka kapağında ‘S’ yazmasa ayırt etmek bile mümkün olmayabilir. Yalnız 6S, 7000 serisi alüminyum kasasıyla daha güçlü.

Alinti

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Kesinlikle iPhone 6s. 3D touch gerçekten çok işe yarıyor. (alıştıktan sonra)

'Black-Wolf

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
383
0
İphone5 kullanıyorum. ama Iphone 6 yı tavsiye ederim

s6 edge iyi diyorlar tavsiye edermisin , bir yerde okumuştum eğer 1 sene falan kullanıp yeni telefon alacaksan iphone al , eğer yok 4 5 sene falan idare etmem lazım diyorsan s6 edge al diyorlardı sence ?

Falcone

Katılımcı Üye
10 Eyl 2015
689
0
Hem Samsung, hem iPhone kullanmış biri olarak iPhone asıl 4-5 yıl gider. Samsung telefonlarda bir süre sonra kasmalar oluyor. Sonra bir süre Clean Master gibi uygulamalarla idare ediyorsun ama en fazla 2 sene dayanır Samsung telefon. Ama Samsung'un da iyi özellikleri var. Mesela hangisini alırsan al bir süre sonra bataryasının ömrü kısalcaktır iPhone kullanırsan değiştiremezsin ama Samsung kullanırsan yeni bir batarya takabilirsin. (Bunu yaparsan kesinlikle orijinal al yoksa onlar eskisinden daha kötü çıkar.)

ÖZET: Ben iPhone al derim.

El ve Hack

Katılımcı Üye
17 Ağu 2015
384
0
S6 alma ısınır bence.lg g4 al veya lg v10 snapdragon 808 ama isinmaz fotocekimi cok iyi

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
Bende s6 edge var gayet akıcı , camera çok hızlı ve güzel çekiyor . Şarj konusunda da 1 günü çıkartır . Parmak izi okuyucu falan da hızlı çalışıyor ancak ram kullanımı çok fazla nedenini anlayabilmiş değilim .

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
450
'
Bunların hepsi hikaye 3310 başka tanimam 1 hafta şarj süresi var diğerleri ? 😎

hayolayy

Katılımcı Üye
13 Nis 2012
338
0
İstanbul
Bir telefoncu olarak söylüyorum 6s inanılmaz eline alınca bile ağırlığını hissediyorsun 5s ve 6s efseneler arasında yerini aldı Apple'a göre.

'Black-Wolf

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
383
0
birde bu iphonede diyorlar klavye küçükmüş tırnakla falan yazıyormuşsun rahat yazamıyormuşsun doğrumu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.