iPhone 6 mı , iPhone 6s mi ?

darthboss

Yeni üye
4 Ocak 2016
15
0
Kardeşim ben uzun zamanlı bi apple kullanıcısıyım. Sana temin ederim ki iPhone 6s'i eline aldığın zaman ne kadar iyi olduğunu görüceksin. 6'yı düşünme bile. 6'da 1 gb ram varken 6s'te 2gb ram var ki şöyle ki 1 gb ramle bile telefon o kadar iyiyken 2 gb olduğunda acayip rahat. Kamerası desen selfie kamerası 5mp arka kamersı 12mp artı olarak 4k video kaydı var. Ekran full hd değil her iPhone gibi ama bunun bir önemi olmuyor. Hele ki 3d touch dedikleri şey gündelik hayatı kolaylaştırıyor. 1-2 tık az basıyorsun. Bende 3 hafta önce senin gibi bir sürü telefonu araştırdım. Bende iPhone 5 vardı. İyi ki iPhone 6s'i almışım. Ama eğer açık bir sistem istersen o zaman android alman en iyisidir tabi ki. Klavyede de bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum açıkçası. Gönül rahatlığıyla 6s derim. Ama alıcaksan da biraz daha kıy 6s Plus al derim.

'Black-Wolf

Katılımcı Üye
20 Eki 2013
383
0
Plus fazla büyük , ve s6 edge ile karşılaştırma yaptım s6 edgenin özellikleri daha iyi gibi

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
Kardeşim ; senin derdin telefonun tasarımı gibi duruyor fakat önemli olan işlemci serisi , ekran kartı bu özellikler yönünden S6 Eadge + tasarım ama İphone 6S sadece tasarım ; ayrıca IOS u tavsiye etmem

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Fiyat olarak biraz yüksek ama neler yapabildiğini tvlerde görüyoruz 6s e bak büyük gelebilir haberin olsun ama andorid düşüncen varsa fiyat performans açsından şu anki Meizu pro 5 i tavsiye ederim.

WhiteH4cker

Katılımcı Üye
30 Nis 2013
332
0
iPhone 6S almalısın, uzun süre kullanılabilecek bir telefon, en büyük fark 6S 2GB, 6 1GB belleğe sahip. İlerde uygulamalar 2GB belleğe göre optimize edilirse düz model iphone 6 sıkıntı çıkarabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.