Konusu Sağlam Oyun Arıyorum

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Selamun aleyküm arkadaşlar :) Geçenlerde Tomb Raider 2013'ü oynamıştım. Gerek konusu olsun, gerekse grafikleri ve oynanışı olsun çok beğendim. Korku oyunlarına olan tutkum da ayrı tabi ama bu türdeki oyunların neredeyse hepsini oynamışımdır :) Şimdi bana senaryosu güzel oyun önerebilecek olan var mı :)

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Far Cry 3'ü oynadım. Crysis'i ve Protoype'yi de daha önce bakmıştım ama saçma geldiği için hiç beğenmemiştim. Başka önerisi olan var mı ? Mümkünse robotlu ve uzay çağı kıyafetleri ile oynanılan oyunlar olmasın :)

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Usta %100 KABUS 22 oyna. De ki neden Bundan 3 4 sene önce abimle oynardım. Gerek grafik gerek korku oyunu olarak çok güzel bir oyun. Konusu İstanbul'da geçiyor Türk oyunu ebru diye bir kızı bulmaya felan çalısıyon Süper yani.

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Amnesia serisini ve Outlast'ı oynadım. Outlast'ın yeni DLC'si Whistleblower'ı da oynadım. Kabus 22'yi de oynadım. Ebru, Demir ve İnzar üçlüsü vardı galiba. Mafia hoşuma gitmedi ama L.A Noire'ye bakayım bir :) Başka önerisi olan varsa onlara da bakıyım :)

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
C.O.D Ghosts / Battlefield serisi !

Bir Gamer olarak tek eksiğim bu iki oyunu oynamayışımdır :) Teşekkür ederim tavsiye için. Başka var mı tavsiyesi olan :)

Eğer android kullanıyorsan "Modern Combat" öneriyorum, konusu tek kelime ile mükkemmeldi, oyundan çok fazla etkilendim :), Normalde ücretli bir oyun, Bu Linkten bedavaya indirebilirsin :)

Bu güzel oyun için de teşekkür ederim fakat henüz android işlemcili telefona sahip değilim :)

23 Nis 2014
114
0
ERZURUM
L.A Noireyi şiddetle tavsiye ederim oyun başta sıkıcı ama sonradan rütbe atladıkça oyun akıyor....olaylar birbirleriyle iii ilişkilendirilmiş... hitman absolution da harika oyundur...

Son düzenleme:

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
OO Korku Oyunu Seven Gamer Zor Bulunuyo :D Genelde Yemez Kimsenin Ama Bencede Daha İyi Korkudan Zevk Alıyom Sanki Her Neyse :D Penumbra Serisini Oynadınmı Oynamadıysan Büyük Şey Kaçırmışsındır ?

Sana Tavsiyem Korku Oyunu Dışında Birde Ek Singularity Tavsiye Ediyorum Korku Aksiyon Bilim Kurgu Karışık.

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
OO Korku Oyunu Seven Gamer Zor Bulunuyo :D Genelde Yemez Kimsenin Ama Bencede Daha İyi Korkudan Zevk Alıyom Sanki Her Neyse :D Penumbra Serisini Oynadınmı Oynamadıysan Büyük Şey Kaçırmışsındır ?

Sana Tavsiyem Korku Oyunu Dışında Birde Ek Singularity Tavsiye Ediyorum Korku Aksiyon Bilim Kurgu Karışık.

Singularity'i biliyorum beğenmemiştim onu. Penumbra'yı oynamaz olur muyum ? 3 oyununu da oynadım. Son oyunu biraz saçma geldi ama :) Requiem olan.

Kimse half life serisinden bahsetmemiş. Herkes unutmuş ama ben öneririm. Oynamışsındır belki ama yine de önereyım dedim

Half Life'yi çok eskiden bitirmiştim de o korkunç değil ki = )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.