Konusu Sağlam Oyun Arıyorum

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Selamun aleyküm arkadaşlar :) Geçenlerde Tomb Raider 2013'ü oynamıştım. Gerek konusu olsun, gerekse grafikleri ve oynanışı olsun çok beğendim. Korku oyunlarına olan tutkum da ayrı tabi ama bu türdeki oyunların neredeyse hepsini oynamışımdır :) Şimdi bana senaryosu güzel oyun önerebilecek olan var mı :)

punisher53

Üye
2 Kas 2013
169
0
Rize
Eğlenmek için = Mortal Kombat Komplete Edition ( ister story oyna ister player)
Macera için = Tomb Raider Underworld (kesin öneririm)
Wolfenstein
Manhunt ( grafikler idare etsede güzel oyundur)
Syndicate

Akşam keyfi için ise tabiki = MineCraft :)

Evlad-ı Osmanlı

Uzman üye
22 Eyl 2012
1,547
1
Adana
Eğlenmek için = Mortal Kombat Komplete Edition ( ister story oyna ister player)
Macera için = Tomb Raider Underworld (kesin öneririm)
Wolfenstein
Manhunt ( grafikler idare etsede güzel oyundur)
Syndicate

Akşam keyfi için ise tabiki = MineCraft :)

Teşekkür ederim Wolfenstein, Syndicate'yi oynamadım. MineCraft sevmem zaten :) Diğer herkese de teşekkür ederim yardımları için. Konuyu kilitleyebilirsiniz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.