Nereden Başlamalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeIIspawn

Üye
2 Eyl 2008
66
0
Dikkat Heryerde.!
Merheba THT Halkı;

Sizlerden Ufak Bir Yardım İsticem Benim Hacklemek İstedigim Bir Site Var ama Nereden Baslıcagımı Bilmiyorum..Sitenin "php" , "asp" mi ne oldugunu Ogrenmek İcin Nerden Bakmayılım Hangi Acıklardan Yola Cıkmalayim. Hack Videoların Hepsini İndirdim ve İzledim ama Ginede Nerden Baslıcagımı Bulamadım Yardımlarınız Bekliyorum...

Site Adı ; www.maxko.org

Margu

Kıdemli Üye
26 Eki 2010
2,944
0
S.A

Hack isteği yasak

ve site hacklemek istiyorsan işe kendinden,kendi pc bilgini arttirmakdan başlamalisin zaten pc bilgilerini arttirdıkdan sonra bizden yardim istemene gerek kalmaz en azindan videoyu izlediğinde daha hizli kaparsin mantiğini..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.