PC 2 adet virus var ve silinmiyor bi yardım !

31 Eki 2012
71
0
Dubai
C:\WINDOWS\system32\wmdrtc32.dll

C:\WINDOWS\system32\drssivers\srrmpn.sys

Bu iki virus nereden bulaştılarsa zulüm oldular silinmiyorlar bir yardım edin :)

Konu çözülmüştür dedim ama yok ne çözülecek şuan yaptıgım taramalara göre pcden virus fışkırıyor resmen :D

Son düzenleme:
31 Eki 2012
71
0
Dubai
combofix cleaner asc 6 var tarama yaptım hijack mallwarebytes anti malware temizlik yapıyorum anti malware buluyor siliyor reset atıyor ve yine cıkıyor ve combofixle 1 dk önce temizlettim sabah bu virus yüzünden formattım C ye Dden galiba yine bulaştı

31 Eki 2012
71
0
Dubai
Yok arkadaş güvenli modla giriyorum mavi ekran basıyor hemen :D pcde server yoksa benimde adım uğur deil lan :D anti malware buluyor siliyorum pc res atıyp acıtgımda yine aynı virus donk die önümde :D ve birde pcde hiç bir şey acılmıyor cift tıklıyorum oyunlara programlara acılmıyorlar :D

Son düzenleme:

H4CKMASTER

Yeni üye
22 Ağu 2011
14
0
şifa niyetine combofix harika ben kullanıyorum daima antivirüs proğramı kullanmıyorum haftada 1 gün şifamı salıyorum güvenli modunda :d cidden iyi geliyo ne ağrı kalıyo ne sızı. üstüne bir sigara yak dumanlı kafa sahası modunda :d

H4CKMASTER

Yeni üye
22 Ağu 2011
14
0
hacı o mavi sayfa kalıyo zaten merak etme ilerlemesi için biraz zamanını alıyo 55 e kadar sayıcaktır biraz sabret şifanı bul xp lerde reset atıyo otomotik ama win7 ve vista larda atmıyo :)

31 Eki 2012
71
0
Dubai
ve ve ve 3.formatı bastım :D 2.formatı attım bitdefender 2012 yükledim 246 tane virus cıkardı :D ve D system neydi unutum tam orasını parolalı virusler vardı :D şmdi 3. formatıda attım bakalım win 7 ulti yükledim dier ikisi xp produ Sherger5555 dedigin siteye bakayım yararı olursa yazarım ve güvenli modda combofix hiç bir şey yapmıyor bilginize aynı virus yine vardı şifa olmuyor malesef beyler :D

31 Eki 2012
71
0
Dubai
Arkadaşlar Win32.Saliyu virus bulaşmış pc ye ve çok zararlı burda yazıkları özelliklerin hepsi bende cıktı ;

Virüsün ilk olarak yaptığı iş sistemde yüklü olan antivirüs yazılımını devre dışı bırakmaktır.
İnternet hızında bariz düşüş, zaman zamanda kopmalar,
Bilgisayarda yüklü olduğunu sandığınız programların düzgün çalışmaması ya da tamamen bozulması,
Orta ve uzun vadede kişisel dosyaların silinmesi,
Kişisel bilgiler yani kredi kartı, kimlik bilgileri ya da resimlerin çalınması,
Bilgisayarda görülen bariz yavaşlama.
Ctrl+alt+del tuşu kombinasyonunun devre dışı kalması,
Güvenli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki açmaya çalıştığınızda bilgisayar reset olmakta,
Sistem geri yüklemenin işlememesi,
Kayıt Defteri, Sistem Yapılandırması (msconfig) vs. devre dışı bırakılması,

ve ben formatla silemedigim bir virusu ccleanerlamı silecem şaka yapmayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.