PC 2 adet virus var ve silinmiyor bi yardım !

31 Eki 2012
71
0
Dubai
C:\WINDOWS\system32\wmdrtc32.dll

C:\WINDOWS\system32\drssivers\srrmpn.sys

Bu iki virus nereden bulaştılarsa zulüm oldular silinmiyorlar bir yardım edin :)

Konu çözülmüştür dedim ama yok ne çözülecek şuan yaptıgım taramalara göre pcden virus fışkırıyor resmen :D

Son düzenleme:

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
Bu virüs çok illet regedit,çalıştır filanda acılmaz.Ben direk c ve dye yavaş format attim ve kurtuldum.
-Kaspersky virus removal tool
-kaspersky system disk 10
-kaspersky salitykiller
-avira system disk
-sality killer
-microsoft security
-malwarebytes
kullanabilirsin.

Ama en temizi full format.

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
sality virüsleri temizlesen bilebulaştığı exe,dll,sys dosyaları kullanılmaz olabilir.Ama sen temizleyebildiǧin kadarını temizle sonra c ve dye yavaş format at.

kalles232

Üye
12 Ağu 2012
209
0
Ankara
Kardeşim Comodo İnternet Security İndir Kur Son Sürüm Sonra Zemana Antilogger Bul İndir Sonra - CCleaner indirip kayıt defterinide temizledinmi bir sıkıntın olmaz he diorsan onlarda olmadı formatı çak :D
ama garanti olur !

31 Eki 2012
71
0
Dubai
yok kardeşim bunu çözümünü bulacam ben araştıyorum bişe deil sürekli internet bağlantımı kesiyor namusuz internete bağlanmıyorum bir şekilde halledip giriyrm :D bügün yine internet bağlantmı kesmişti :D D disknde programlrm oyunlar gerekli cok şey var silemiyorum 30 gb :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.