Pc Çökertici Virüs Yapma Programı (PC-Infaz v4.1)

DoubleKill

Yeni üye
5 Ağu 2012
9
0
Dostum pro açıyorum herşey düzgün ancak klasörde virus oluşturmuyor tek tek denedim hepsini 1 denedim hiç bir şekilde klasorde oluşturmadı malesef :S

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
Dostum pro açıyorum herşey düzgün ancak klasörde virus oluşturmuyor tek tek denedim hepsini 1 denedim hiç bir şekilde klasorde oluşturmadı malesef :S

Kardeş İlk Baş Masaüstüne bir dosya aç o dosyanın içinede rardan Çıkart Dosyayı Aç Özellikleri Seç Sonra Oluşturunca O Dosyanın İçine Server Dosyası GeLir.

Öbür ArkadaşLarımada Teşekür Ederim

FreezeNight

Yeni üye
5 Ağu 2012
28
0
Kardeşim iyi ama Oluştur Dediğimde Sadece Benim Pc de olusturuyo bu virüsü karşıya nasıl yolluyacam onu soylermısın

DoubleKill

Yeni üye
5 Ağu 2012
9
0
Nasıl yolluyacam bunu karşıya kardeşim karsıya nasıl yolluyacam

Onuda ben söyliyim zaten pronun amacı belirtili seçeneklerde virus oluşturmak sen bunu sosyal mühendislik ile atıyorum metin2 hack diyip yollarsın adam açar virus işler çeşitli şekillerde yedirebilirsin başka bir pronun içine builder ile ekleyip o proyu açtırırsın vs vs.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.