Pc Çökertici Virüs Yapma Programı (PC-Infaz v4.1)

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
Peki biz böyle şeyler yememek için napmalıyız arkadşım

İlk Başta Güvenmediğin Kişilerden Bişey İndirmeyeceksin.
Her İndiriceğin Şeyin Virüs Totaline Bakacaksın Temizmi Die.
Sağlam Bir Antivirüs kullanacaksın.
En İyiside Diffriz Kullanacaksın En Karintili Yol Budur.
Ama Kullannımı Kolay Değildir.

subarux

Yeni üye
10 Eyl 2012
41
0
KArdeş ben bunu kendimde denedim ama resim yoktu bilgide o yüzden işe yaradımı bilmiyorum

vkara78

Yeni üye
14 Eyl 2012
8
0
Icon nedir anlatırmısın

DOSTUM PROGRAMIN O BİÇİM ÇOK SÜPERDE İCON NEDİR İCON SEÇ DİYOE MESELA NE ..??:mml:mml:mml:mml:mml

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
karşı taraftaki pc yi nasıl çökertiyo o onu anlamadım...ip numarsı olmadan

Kardeş İlk Baş Bu Virüsü Oluşturup Karşıya Göndereceksin İkna Etme Sana Kalmış Eğer İndirip Tıklarsa Virüste Seçtiğin Özellikler Devreye Girecektir.

Aman Allahım Hayatta Açmam kendim :D
Açma Kardeşim Açarsan Yandın :D

Eline sağlık kardeş bunu da server gibi karşıdakine yediricez oda açıcak o şekildemi olucak ???
:))
Ewet Aynen O Şekil Yapacaksın.

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
KArdeş ben bunu kendimde denedim ama resim yoktu bilgide o yüzden işe yaradımı bilmiyorum

Kardeşim Bütün Özellikleri Seçip Deneersen Pc Çöküyor Ama Kendi Pcnde Denemek Biraz Saçma Olms.

Reyiz süperdi bu
Saol Kardesm

DOSTUM PROGRAMIN O BİÇİM ÇOK SÜPERDE İCON NEDİR İCON SEÇ DİYOE MESELA NE ..??:mml:mml:mml:mml:mml

İcon Serverin Görünümü İcindir.
İconun Ne Olduğu Bilmiyosan Daha Çok Isın Var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.