Pc Çökertici Virüs Yapma Programı (PC-Infaz v4.1)

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
arkadaş verdigin link virüslü çıktı

Kardesm Vırus Programında Vırus Olmamasınımı Beklıyorsun.
Virüs Vardır. Ama Zararsız Olusturdugun Servere Tıklamadıgın Surece

Paylaşım için saol...
Yardım Ettıysem Ne Mutlu Bna

güzel paylaşım
Saol Krdes

kardes bu virüs zararlı olanlardanmı ?

Krdes Bu Vırusludur Ama Tamamem Zararsız Tabııkı Olusturdugunuz Servere Tıklamadıgınız Surece

bide bu pcye şifre koy varya bu şifreyi kendimiz belirleyemezmiyiz
?
Kardesm Onun Icn Kendn Kodlama Yapman Lazım Programları Vardır Bılemem AMa Basıt O

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
emegıne saglık..keşke video anltım da yapsaydın..vya resımle..bizim gıbı bilmeyenler için ögrenmesı v yapması daha kolay olurdu..EMEGINE SAGLIK

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
emegıne saglık..keşke video anltım da yapsaydın..vya resımle..bizim gıbı bilmeyenler için ögrenmesı v yapması daha kolay olurdu..EMEGINE SAGLIK

Onuda Yaparım Kardes Onemlı Degıl

Virüs var beyler..
Kardes Bılmedıgın Konulara Yorum Atma Bı Dusun Vırus Uretme Programı Sence Vırus Olmazmı Olcak Tabıkıde Sana Zararı Yok Tabıkıde Sen Servere Tıklamadıgın Surece

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.