Pc Çökertici Virüs Yapma Programı (PC-Infaz v4.1)

kqqn02

Yeni üye
16 Eki 2012
38
0
bende bu programdan var ama hep serverin içinde ne oldunu merak ettim virüs var biliom ama görsel olarak ve program çok güzel

redmon41

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
982
9
Kocaeli
Kardeşimsin... Byle program arıyordum süper olmui
ellerine sağlık başarılarının devamını diliyorum

mltnlck

Üye
13 Eki 2012
69
0
bu programı kendi bilgisayarımdamı çalıştırırım yoksa başşka birisinin bilgisayarınada gönderebilirim. demek istediğim bu programı çalıştırdığım bilgisayardamı çalışıyor

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
Kardeşimsin... Byle program arıyordum süper olmui
ellerine sağlık başarılarının devamını diliyorum

Tesekur Butonuna Basman Yeterlı Olur

Facebook-yahoo-hotmail den yollanmıyor
nerden yollıyıcam

Kardes Rarla Sonra Upload Et Yoksa Atamassın Mantıklı Davrn Bıraz

bu programı kendi bilgisayarımdamı çalıştırırım yoksa başşka birisinin bilgisayarınada gönderebilirim. demek istediğim bu programı çalıştırdığım bilgisayardamı çalışıyor

Tabıkıde Bılgısayarda Calısıyor Program
Programda Istedıgın Vıruslerı Olustur Sonra Programla Aynı Dızını Server Dıe Dosya Gelır Onu Rarla Upload Et Sonrada Istedıgıne Gonder Kendın Tıklama Sakına

kqqn02

Yeni üye
16 Eki 2012
38
0
ya pc infaz bende var ama gezerken bi konuya rastladım pc infaz virüsü doğru çalışmıo dio bu dpğrumu bide ben bi arkadaşa attım 2 dakka sonra çevrimdısı oldu 2. seferde birine daha attım açmış ama sadece gri ekran çıkıp kapanıo dedi anlamadım çalışıomu çalışmıomu beni aydınlat kardeşim

furkanakmann

Katılımcı Üye
26 Tem 2012
538
0
Cehennem
ya pc infaz bende var ama gezerken bi konuya rastladım pc infaz virüsü doğru çalışmıo dio bu dpğrumu bide ben bi arkadaşa attım 2 dakka sonra çevrimdısı oldu 2. seferde birine daha attım açmış ama sadece gri ekran çıkıp kapanıo dedi anlamadım çalışıomu çalışmıomu beni aydınlat kardeşim

Program Gayet Iyı Caslısıor Ama Yapamayanlar Calısmıo Dıolar

Saol Kardesm

Temizmi peki ?:RpS_confused:

Bunu Anlatmaktn Bıktım Vallaha Krds Vırus Programında Vırus OLMAZMI Olcak Tabıkı Ama Zararsız Sen Servere Tıklamadıgın Surece Anladınmı

eline saglık kardeş
Yardımım Dokunduysa Ne Mutlu BnA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.