Programsız Kablosuz İnternet Şifresi Kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sezarx

Yeni üye
26 Ağu 2007
9
0
Merhaba arkadaşlar
Şaka gibi geliyor kulağa değil mi programsız kablosuz internet şifresi kırmak. Hemen anlatayım.
İlk yapmanız gereken işlem Kablosuz modemin ismini öğrenmek. Bu şansınıza kalmış benim çevremdeki iki modemin isimleri markalarıydı. Eğer modemin ismini bulamazsanız hiç uğraşmayın. Modemin ismini bulduktan sonra aşağıdaki listeden modemin adını bulun ilk olarak ip numarasını adres çubuğuna yazın daha sonra sitenin sizden istediği bilgileri aşağıya bakarak doldurun. Eğer şanslıysanız modem bilgileri sitesinden değiştirilmediyse rahatlıkla siteye girersiniz. Siteye girdikten sonra gerisi size kalmış. Biraz menüleri kurcalayarak wireless şifresi olan kısmı bulup şifreyi değiştirebilirsiniz.

Önemli not: Bu işlemleri yaparken bir internet bağlantınız olması gerekir. Aksi durumda modemin sitesine giremezsiniz.

Tamamen kendi deneyimimdir. Şansımdan 2 tane kablosuz internetin şifresini kırdım :)

Kolay gelsin
https://tik.lat/hod43

sezarx

Yeni üye
26 Ağu 2007
9
0
:mad: 2 Tanemi kirdin nasil olu o is sen olucanda biz goremicez

Evet iki tane kırdım tek yapman gereken şey modemin markasını öğrenip geçici bir internet bularak modemin ip adresini yazarak verdiğim siteden kullanıcı adı ve şifreyi girerek modem ayarlarını değiştirmek. Zaten birçok kişi o ayarları bile biliyorlar şifre ve kullanıcı isimleri standart olarak kalıyor.

UnderPrince

Yeni üye
4 Haz 2011
17
0
o ıp adresini yazınca modem arayüzünün çıkması için modeme lan koblosu veya wireless ile bağlı olman gerekir

sezarx

Yeni üye
26 Ağu 2007
9
0
İster inan ister inanmayın. Denedim oldu 3 gündür sömürüyorum adamları. Deneyin bir zarar çıkmaz.

UnderPrince

Yeni üye
4 Haz 2011
17
0
İster inan ister inanmayın. Denedim oldu 3 gündür sömürüyorum adamları. Deneyin bir zarar çıkmaz.

laf anlamıyomusun modem arayüzüne gşrmek için bağlı olman gerek ben buraya o ıp adresini yassam ya dünyadaki tüm o maka modemlerin arayüzü çıkacakki pc %1000000 kilitlenir yada bağlanıp arayüze gircen senin yaptığın batırdım bari sıvayayım hesabı :)

sezarx

Yeni üye
26 Ağu 2007
9
0
laf anlamıyomusun modem arayüzüne gşrmek için bağlı olman gerek ben buraya o ıp adresini yassam ya dünyadaki tüm o maka modemlerin arayüzü çıkacakki pc %1000000 kilitlenir yada bağlanıp arayüze gircen senin yaptığın batırdım bari sıvayayım hesabı :)

Ya ben sizi nasıl inandıracağım bilmiyorum bağlandığım adamın modeminin markası Zyxel ip adresini yazıyorum benden kullanıcı adı ve şifre istiyor. Bende admin 1234 yazıyorum kabul etmiyor 3-5 defa sayfayı yeniliyorum bu defa erişim engellendi diyor. ip'nin sonuna index.html yazıyorum. Bir iki defa daha yenile yaptıktan sonra modem arayüzüne bağlanıyor.

baypars

Katılımcı Üye
5 Eyl 2010
485
0
Modem fabrika ayarında oluyor çoğu kişinin.Kastettiğini anladım böyle girilebilir ;fakat adamın wan ip'sini nasıl buldun :)

sezarx

Yeni üye
26 Ağu 2007
9
0
Modem fabrika ayarında oluyor çoğu kişinin.Kastettiğini anladım böyle girilebilir ;fakat adamın wan ip'sini nasıl buldun :)

Bende nasıl oldu anlamadım aslında google'da zyxel modem ip'si diye aradım bana ip'yi verdi bende geçici bir internet kullanarak ip'yi yazıp girdim.

goke

Üye
22 Tem 2010
66
0
bence sole oldu sen arayuzune 192.168.2.1 yazdn :D sonra sıfre password denedın :D ve kendı arayuzune qırdın :d kırdım sandın :woott

<BG2>

Üye
19 Ağu 2010
124
0
Arkadaşlar boşuna uğraşmayın bu default şifrelerdir ya adam daha yeni almış ve yeni kuruyor olcak modemi yada saf gibi öyle admin ve şifreyi direk bırakcak 2. ihtimalse modemi resetlediğinde bütün bilgiler sıfırlanıyor ozaman bu şifreler geçerlidir...

ihsan96

Yeni üye
27 Nis 2012
1
0
konu

ya arkadaşım o dedğin işlem başkasının hesabını kırmak içindeğil kendi hesebından şifreni değitrmek için ilk önce kıracağın kıişiye bağlanman gerek ondansonra değiştirir veya şifreyi öğrenirsin kısacası o kişinin evine gidip kabloyla bağlantı yapı sonra şidreyi kırabilirsin zaten bikere bağlandınmı şifreyi oto kabul ediyo bida bida yazmana gerek yok ya ni senin dediğin iş olsaydı bukadar pragram çıkarmazlardı .:trl

CrowLy

Katılımcı Üye
15 Mar 2012
528
0
Sen Kendi Wiress Sifreni Degiştirmişsın ve Kırdım sanıyorsun sadece modeme baglı kablo ıle o modemın ıcıne gıre bılırsın baska bı modemın içine giremezsın baska bır modeme gıre bılmen ıcın baska bı modeme o kabloyu takmak gerekır...

Robbaan

Uzman üye
7 Nis 2012
1,329
0
@2 sömürüyor. :D hayır ama sonucta bilmeyebilir yanlıs anlamıstır. dalga gececeğimize destek olmalıyız. ama sömürüyom demesi biraz komik :dw a::d :ad: :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.