Programsız Kablosuz İnternet Şifresi Kırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

g33k

Yeni üye
27 Ocak 2012
9
0
Ankara-Ispar
Bu dediğin yöntemle şifresi değiştirilmemiş ağlara girebilirsin,ona bakarsan hiç şifre koymayan enayilerde var. Şifresi değiştirilmiş ağa bağlanabiliyosan onu anlat.

musaogtem

Yeni üye
24 Haz 2012
1
0
Bana öyle geliyor ki, anahtarsız ağa bağlanıp, modem arayüzüne giriş sağlayarak, wireless şifresi konulmuş. Daha sonra da kendi oluşturduğu anahtar ile bağlı olan modeme ayrıca bağlanıp, sömürme kavramı yerini bulmuş. Keşke arayüze girmeden nete girmeyi deneyeydin. :)

coonstantin

Yeni üye
9 Eki 2007
12
0
slm arkadaslar bana auto matrixs programı lazım wifi yi kırmak icin lütfen yardım edin
büyük ustalar yardımlarınızı bekliyorum ne olur lütfen acillazım link atarmısınız ve ya emalime yollar mısınız

PCMons

Katılımcı Üye
9 Kas 2011
858
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar
Şaka gibi geliyor kulağa değil mi programsız kablosuz internet şifresi kırmak. Hemen anlatayım.
İlk yapmanız gereken işlem Kablosuz modemin ismini öğrenmek. Bu şansınıza kalmış benim çevremdeki iki modemin isimleri markalarıydı. Eğer modemin ismini bulamazsanız hiç uğraşmayın. Modemin ismini bulduktan sonra aşağıdaki listeden modemin adını bulun ilk olarak ip numarasını adres çubuğuna yazın daha sonra sitenin sizden istediği bilgileri aşağıya bakarak doldurun. Eğer şanslıysanız modem bilgileri sitesinden değiştirilmediyse rahatlıkla siteye girersiniz. Siteye girdikten sonra gerisi size kalmış. Biraz menüleri kurcalayarak wireless şifresi olan kısmı bulup şifreyi değiştirebilirsiniz.

Önemli not: Bu işlemleri yaparken bir internet bağlantınız olması gerekir. Aksi durumda modemin sitesine giremezsiniz.

Tamamen kendi deneyimimdir. Şansımdan 2 tane kablosuz internetin şifresini kırdım :)

Kolay gelsin
Modem Şifreleri, 192.168.2.1 192.168.1.1 10.0.0.2

Bilindik birşey ama genede emeğe sağlık.

aslan4238

Yeni üye
11 Ağu 2012
2
0
slm kardesim yaaa uzaktan konyaunlumamülleri diye yazıyor ama modemin ıp adresi nerden bakılıyor

Seraser

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
866
0
system32
AAHAHHA nerdeyse tüm ttnet arayüz ip adresleri aynı sadece kablosuzların sonu 2.1 le bitiyo ahahahhaa.!!! Modeme bağlı olmadan arayüzüne erişemezsin sen geçici bulduğun internetin arayüzündesin :D ahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.