Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

mnyuksel

Yeni üye
15 Eyl 2008
4
0
Kardeş..
Milletin zamanını boşa harcatma, sistem gereksinim yeterli olmasına rağmen sıfır hatayla format atmama rağmen malesef bir haftadır defalarca kurdum ve bir somuç alamadım,
ciddi bir araştımam sonucu Microsoft bu sefer işi ciddiye alarak anakartı devreye soktu ki korsan kullanmak imkanı yok..
partlarını geri al sayfada kaldır..
Teşekkürler..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Hesabiniz, yasadisi bir sekilde yayinlanmis telif hakki içeren dosyalar içeriyor.

Arkadaşlar Ban Yemişiz H.Olsun.

Tabi Biz 100-200 Kişi İçin Düşündük En Fazla. 1.000'Lerce Kişi İndirince Biri İspiyonlamış.
Gidip 1 DVD'Ye 120 Lira Verecek Türk Yoktur !

Gidip 1 Kitaba Para Vercekte TÜRK YOKTUR !

Bizlere Dünyadaki En Az Kitap Okuyan Millet Derler.
Ama En Çok Biz Okuruz. 1 Kitabı 500 Kişi Okur !
1 DVD'yi 20.000 Kişi İndirir.

Doğrusuda Budur. Parayı Sokaktamı Buluyoz.

Ama İşte Bazıları Çekemiyor. Türk Oldukları Konusunda Kararsızım.

En Kısa Zamanda Yeni Linkleri Koycam.

1 DVD'ye 120 Lira Verecek Enayi Yok Bu Ülkede.

1 DVD'ye 120 Lira Verip 1 Milyon İnsanla Paylaşan ADAMLAR VAR !

Tekrardan Uploan Ediyorum Yanlız İşe Girdim Arkadaşlar. Biraz Geç Olabilir. Şuan Başladım Bile
.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Son düzenleme:

altanyc

Yeni üye
22 Eyl 2008
6
0
öncelikle teşekkür ederim, bu rar.ları çıkarırken isimleri aynı olduğu için varolanla değiştirilsinmi diye soruyo! farklı isimlendirerekmi çıkaracağız yoksa nasıl olucak? teşekkürler ...

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
öncelikle teşekkür ederim, bu rar.ları çıkarırken isimleri aynı olduğu için varolanla değiştirilsinmi diye soruyo! farklı isimlendirerekmi çıkaracağız yoksa nasıl olucak? teşekkürler ...

Eyw Kardeşim.

Bende İlk Senin Gibiydim. İsimler Aynı Olmalı Nasıl Aynı Olmalı.

Zaten Mevcut Hepsi. Sadece Part1_2 Sayısı Olmucak.

Yani İndirirken İptal Etti Ve 2.İndirmede İsmi Part1_2 Oldu.

Asıl Olması Gereken Part1 Sadece _2 Veya Hangi Sayı İse Sil Kardeşim.

-----------------

Senin Sorunun İse. Tüm Arşivleri Rardan Çıkarıyorsun.

İndirdiğin 4 Part Hepsi Uyumlu 1 Part Eksik Olursa. İsmi Değişik Olursa Rardan Çıkmaz.

Yani. Sen Çıkar Diyeceksin Birtane Arşive Arşiv Hepsini Çıkarıyor. 2. Kez Demene Gerek Yok Kardeş =).

Zaten Dikkatli Bakarsan. Tek Tek Çıkarıyor Winrar Onları.

Şuan 64Bit'i Uploan Ediyorum Bende. Yanlız Acayip Moralim Bozuldu Şu Olaya =)
Tüm Konularımı Almış Çakal yha .

Sabahta İş Başı Ben Kaçar herkese Hayırlı Geceler Arkadaşlar.

altanyc

Yeni üye
22 Eyl 2008
6
0
ya çok saol ben msj.ı yazdıktan sonra kendimi çok garip hissettim :D saçmaladığımı anladım yani:) yorgunluktan olsa gerek, bu arada konuyu başından beri takip ettim, emeğin için sağol.. ben flash tan kurmaya çalıştım az önce, usb.den başladı pc bi pencere resmi geldi öyle kaldı, şimdi tekrar denicem, yada 64 biti beklerim.. çok sağol

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
64Bit Olanı Uploand Ettim İlk 2 Partını Şuan İşteyim telden bakıyom. Aksam Bitirmeye Çalışcam Ama Imkansız. Rapid demek sabır demek. Cumartesi yani yarın Sabah 07.00.da Linkler güncel olacak. Dün ttnet saolsun 2 part heba oldu.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Ben Teşekkür Ederim Hemşerim Ne Demek .

Halka Hizmet Hakka Hizmettir. =)

Tuşa Bastıkda Parmağımızmı Koptu =)))

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
Nefestoo birsey soracagım. Tekrar tesekkürler ugrasın için. Benim anlamadıgım iki sey var.
1)32 bit ve 64 bit ikisi de orjinal mi?
2)Eger orjinalse neden sadece urun anahtarı girmemiz yetmiyor bir de crack yapıyoruz?

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Nefestoo birsey soracagım. Tekrar tesekkürler ugrasın için. Benim anlamadıgım iki sey var.
1)32 bit ve 64 bit ikisi de orjinal mi?
2)Eger orjinalse neden sadece urun anahtarı girmemiz yetmiyor bir de crack yapıyoruz?

Kardeş Dosyalar Original Ama Windows 8'in 2. Etkinleştirmesi Korsanlar. İçin.
Almış Olduğun Orginal Dvd İle Kayıt Yapıp Tek Kullanımlık Serial İle Oluyor.

Bizim Yaptığımız İse. Aynı Dosyayı Aynı Fiyata İndirmek Yerine. Herşeyi Ücretsiz Sadece Crack İle Yapmak.

1 Crak'e 79 Lira Vermek İstiyorsan Sen Bilirsin.

Kardeş Bana Para Gelmiyor Malesef. Tek Gelirim Aldığım Teşekkür Oda Manevi.
Maddiyata Önem Vermem. Önem Versem Adamdan Telif Alırdım. Tek Üzüldüğüm Konu Benim Üzerinde Windows 8 Çıkmadan Beri Uraştığım Konuyu Sadece Yazıları Linkleri Koyalayarak Kendi Yaptığını Beyan Etmesi.

Eğer Rar' Şifresi Ve Uploand Adı nefestoo Olmasa. Bizim Hazırladığımız Konuyu Kendine Zimmetler. Tapusuna Kadar Alır =))))

Kardeşim eline emeğine sağlık teşekkür edrim

Eyw Kardeşim. Ne Demek Asıl Sizler Saolsun.
Sadece İndirip Kuramadığında Sorun Olduğunda Üye Olup Şikayet İçin Yorum Yapanlarada Teşekkürler.

İnsanlar Paraya Tapmayı. Herşeyde Çıkar Aramayı Alışkanlık Haline Getirmiş.
Burda Bu Konudaki Tek Mirasım Aldığım Teşekkürler. Aldığım Tek Bir Teşekkür Parayla Ölçülecek Kadar Küçük Deyildir Gözümde.
Bu Arada Bu Sitede Bulunma Nedenim.
Misyonu Okuduktan İtibaren. Düşüncelerimle Bağdaşan Tek Site Olduğu Gerçeğidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.