Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

11 Kas 2009
84
0
arkadaşlar elinize saglık bayagı ugraş vermişsiniz,şöyle bir sorun var aktivasyon dosyasına ulaşamıyorum silinmiş gibi degişik şeyler yazıyor,,nefestoo arkadaşımız aktivasyon dosyasını tekrar eklerse çok makbule gecer

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
kardesim emegine saglık

bu wiindows pro değil sadece windows 8

arkadaşlar elinize saglık bayagı ugraş vermişsiniz,şöyle bir sorun var aktivasyon dosyasına ulaşamıyorum silinmiş gibi degişik şeyler yazıyor,,

nefestoo arkadaşımız aktivasyon dosyasını tekrar eklerse çok makbule gecer

Windows 8 Pro Deyilde Ne Demek.
Kurduktan Sonra Özellikler De. Bakıyım.

Sytem'i Tarattır Bakalım . İşletim Sisteminde Ne Yazıyor.
Oraya Ben Elimle Yazmadım Windows 8 Pro Diye.
Elimle Yazsam nefestoo yazardım =))

Pc'nin Sağdece Power Düğmesine Basmayı Bilenler Klavyede Harf Rakam Arayanlar. Lütfen Masaüstündeki Tarayıcıdan Sitenin İsmini Bildiği Halde Arama Motorundan Arattıran Arkadaşlar. Benim 82 Yaşındaki Babaannem Sizin Yanınızda Hacker Durumunda.

İşlemciyi Veya Çekirdeği Bilme Tamam.
Bilgisayardaki Tüm Uyarıları Sonuna Kadar Okuyup. Sonra 2 Saat Düşünerek Hayır Butonuna Basın Tamam.

Ben Yalancıyım. Ben Şuçluyum =)

Eyw Kardeşim. Teşekürler Herkese.

Aktivasyon Dosyasının Linklerini Yeneledim Güncel İndirebilirsiniz.

Tema Yükleniyor Tabikide.

Ben Kardeş ıd Şifre Söyle Sana Üyelik Açıyım.
Yada Adresi Ver. Otobüse Atlayım Pc'ne Formatı Ben Atıyım.

Sabırda Bi Yere Kadar Kardeşim. Flood Yapmak İçin Saçma Sapan Yorumlar Yazıpta. Kendinizi Rezil Bari Etmeyin.

Rapid Share' Sitesi Tamamen TÜRKÇE.

Bu Siteye Nasıl Üye Olduysan Orasıda Aynı.

İstersen Konu Açıyım. Tüm Sitelerin Kaç GB Sınır Olduğunu Yazıyım.

Yardım Merkezinde Konu Aç Yardım Ederim Tamam.

Konuyu Saptırmayın Lütfen !

İyilikten Sadece İyiler Anlar.

1 Yaptığım Yanlışı 2.Defa Yapmam

furkan9600

Yeni üye
1 Eyl 2011
24
0
partları indirdim win8 x32bit

4 part indirdim şimdi bunları bn usb den boot yapıp atmak isityorum nasıl olıcak_
?

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeş Şuan Acayip Sinir Oldum. Ama Bu Beni Yıldırmaz. Gerekirse Her Gün Her Saat Uploandlarım.

Yeni Linkler Yarın Hazır Olacak.

Bazıları Bu Durumdan Şikayetci Oldu Heralde.
Mesela İnternet Cafeci Veya Bilgisayarcılar.

15'dk Lık Formattan 30-40 Lira Almak İşlerine Geliyor Tabi.

Ama Onlardan Burdan İndirdi Ne Fayda =)

furkan9600

Yeni üye
1 Eyl 2011
24
0
normal cd ye yazdım sonra pc ye rest attım cd den on yukleme için bi tusa bas dedi bastım w8 logosu geldi sonra recovery başlıgında bi yazı geldi altta 2 tane sık var f8 startup setting -enter try again gibi napıcam

token45

Yeni üye
31 Eki 2009
10
0
Nefestoo çok sağol 32 bit indirip masaüstüne kurdum,şimdi de laptop için 64 bit sürümü lazım yeni linkler ne zaman güncellenecek sabırsızlıkla bekliyorum

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar 32Bit linkler yükleniyor. Şuan işteyim ama evde uploand ediyor. Akşamda 64 Biti Uploand Etcem . Yani Bugün Akşam 7.de 32 Bit Yenı Lınkleri Koycam . Yarın Sabah 07.30 da 64 Bit likler hazır olcak inşallah. Bu gidişle hergün uploand etcem gibi gözüküyor. Hayırlısı bakalım.

aygun1

Yeni üye
7 Eki 2012
5
0
32 bit sürümü kurdum. tabi crack de yaptım.. bilgisayarım-özellikler kısmına girdiğimde Windows etkinleşti diyor.... kişisel bilgisayar ayarlarına baktığımda yani fareyi sağalt köşeye getirip bilgisayar ayarlarını değiştir dediğimde ise windowsu etkinleştir kısmında ürün anahtar çalışmıyor şeklinde uyarı geliyor. sizce ben hangisini dikkate almalıyım...
Teşekürler...

alıntıdır.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
keşke önce 64 bitleri yükleseydin :) sabahı beklicez artik... :)

Kardeş 10 Kişiden 1'inde Sadece 64Bit Oluyor. Genelde 32Bit Herkesin Bilgisayarı Sonradan Ram Alanlarınki 64 Oluyor. Benimkide 32Bit Bu Hafta Ram Alıp 64Bit Yüklücem Merak Ediyom Performansı Nasıl Olcak Diye.

32Bitler.Dediğim Saatte İşten Geldiğimde Güncelledim.
Şimdi İlk 2 Part Tamam 3 Part Sabaha Kadar Uploan Eder İnşallah. Olmazsa İşe Geç Giderim Uyanamadım Derim =)

Eyw Kardeşim. Ben Teşekkür Ederim.

Konuyla İlgili Sıkıntılarız Varsa Yazın. Akşam İşten Geldiğimde Bakıp Çözümleriz.

Linkler Bu Ara Çok Güncellencek Gibi Gözüküyor. Ama Ben Hırs Yaptımmı Sonuna Kadar Giderim. RapidShare Yöneticileri Bile Bana Ban Atmaktan Bıkacak. Ama Ben Yinede Uploandlarım. =)

O Deyil Premium Hesap Almıştım Ne Güzel :(

Şimdi 64Bit Olduktan Sonra 2.Kez 32yi Başka Hesaptan Uploandlıcam. Sürekli Bilgisayar 24 Saat Bu Windows 8'i Uploandlıcak.

15 Dakikalık Formata. Bizim Sadece Lisanı Yazarak Ve Diski Sürücüyü Seçip Yüklediğimiz.
Bizim Komşunun 5 Yaşındaki Çocuğuna Desem O Bile Yapar.

Bilgisayarcıya Sordum. 50 Lirada Bişeyler Yaparız Diyo. Bakın DVD'yide Vermiyo. Sadece Format =)

Dedim Niye Pahalı Bu Kadar. Daha 2 Gün Oldu Çıkalı Kimde Varmış Sor Bakıyım Diye.
Bazı Bilgisayarcıların Windows 8 Ne Diyo =))

Benim Pc' İle İlgili Sorunum Olduğunda Çözemediğim. Bilgisayarcıya ***ürüyorm.
Adam Herşeyi Googleden Yapıyo =)

Formatıda Videoyu İzleyerek Atıyodur.

Eğer Bilmiyosanız Bile İnternet Cafeden Attırın.

Bilgisayarcılar. Format Atarken Yazdığı Lisanın Harfine Kadar Söyler.
Yok şunu Yaptım Yok Bunu Yaptım =)

İllalah =))

Adam Kasanın Kapağını Açtım Diye 20 Lira alıyor =)

furkan9600

Yeni üye
1 Eyl 2011
24
0
yukledim windows 8 i sonra etkinlestirdim etkinleştirldi yazdı daha sonra guncelleme yaptı etkinleştirilmedi dedi güncelleme yapmamakmı gerekiyo :

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.