Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Dediğin Doğru Kardeş. Haklısın Ama Burdaki Bilgisayarcılar. Benimkinden Kötü Ekran Kartını Bana 2 Katına Kakalamıya Çalışıyo. Yada Elinde Satılmayan Dandik Ürünleri Öv Öv Bitiremiyo.
Bilgisayarcılara Acayip Sinir Oluyorum.

Ama Onlara Şöyle Bi Oyun Oynucam. ***ürcem Kasayı Hangisi Olup Olmuyo Fiyat Ve Model Öğrencem.
Sonra Gitcem İnternetten Alcam =))

Elmi Yaman nefestoo'mu yaman =)

Bi Formata 40 Lira Diyor.

Geforce GTX 560'a 600 Lira Diyor. Üstüne Bide İşcilik Anam . Sen Onu Takarlen Kasayı Açtın. Geri Kapattın. Bilgisayara 2 Kere Reset Attın.

Bilgisayarcıya Gidersem. Elimde 2 Aylık Maaşımla Gitsem . 2 Katı Borçla Yollar Beni =))

İLLALLAH =))

sulobastan

Yeni üye
13 Kas 2009
1
0
kardeş ALLAH razı olsun.kaç gündür arayıp duruyordum.nerde bulduysam indiremedim 15-20 sat diyor yinede inmiyordu.ellerin dert görmesin.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
BENDEDE O SORUN VARDI BAŞLARDA SONRA NOLDUYSA DUZELDİ :)
Cd ye çektim w8 i en son hali bu :
33z7hqx.jpg

2uot2mg.jpg

:D
ORJİNALE BENZETMEYE ÇALIŞTIM RENKLİ KARTUŞUM YOKTU SİYAH BEYAZ :D

Kardeş Süper Olmuş Bende Yapamı Düşünüyom. Kabı Var Bende. Acaba Boyutları Nasıl Tututrdun. Bende Yapmak İstiyom =) Bi Yardımcı Olsan Bize.

kardeş ALLAH razı olsun.kaç gündür arayıp duruyordum.nerde bulduysam indiremedim 15-20 sat diyor yinede inmiyordu.ellerin dert görmesin.

Eyw Kardeşim. Sen Saol Halka Hizmet Hakka Hizmettir. Sendende Allah Rağzı Olsun Düşünmen Yeterli.

Son düzenleme:

hguler

Yeni üye
13 Tem 2009
8
0
nefestoo arkadaşım yeni 1 pc aldım orijinal windows 8 yüklü dvdside var bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler dediğimde windows 8 yazıyor pro yazmıyor bunu pro yapmaya gerek varmı yada pro yapmak için ne yapmak lazım bilgine ihtiyacım var cevaplarsan şimdiden teşekkür ederim.

kumralkral

Yeni üye
16 Eyl 2007
2
0
hocam merhaba emeğine sağlık acaba bu birinci sayfadaki linkler. 1 e 1 orijinal olan DVD ye mi ait yoksa eski linkler mi

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
nefestoo arkadaşım yeni 1 pc aldım orijinal windows 8 yüklü dvdside var bilgisayarıma sağ tıklayıp özellikler dediğimde windows 8 yazıyor pro yazmıyor bunu pro yapmaya gerek varmı yada pro yapmak için ne yapmak lazım bilgine ihtiyacım var cevaplarsan şimdiden teşekkür ederim.

Kardeş Pro İçin Windows'un Çalışması Yok.

Wimdows 8' Starter. Ultimate Home Basic. Professional Gibi.

Ayrı Ayrı. Pro Biraz Pahalı Olsada. Çok Hızlı Olduğu Gerçeğini Değiştirmez.

1 Tane DVD 75 Kuruş.

Linkler Hazır Konu Var.

Benim Durumdasın Walla.

Ben Pc'yi Aldığımda Windows 7 Yeni Çıkmıştı.

Baktım Bilgisayar Yeni Windows 7'ye Alıştım Ama. Ne Desem İnternet Cafedeki Bilgisayarla Aynı.

XP'yi Yükledim Bilgisayarı Aldığım Gün. Bilgisayar Uçtu.

Nedeni Windows 7 Starter. En Dandik. Olanı

Windows 8 Düzde Öyle.

Ne Desem. Şuanki Aldığım Performansı Benim Pc Eski Olduğu Halde Sende Yoktur Belki.

Bilgisayarın Yanında Verilen Tüm Herşey Dandik Oluyor.

Hoparlör Mause. Klavye. Kulaklık. Herşeyi Çöpe Attım Walla.

Çöpe Atmadımda. Depoya Kaldırdım =)

Herşeyi Dandik Veriyolar.

Pişman Oldum Gerçekten. Zaten 2 Katı Fiyata Almışım =)

hocam merhaba emeğine sağlık acaba bu birinci sayfadaki linkler. 1 e 1 orijinal olan DVD ye mi ait yoksa eski linkler mi

Eyw Kardeşim

Arkadaşlar. Windows'un Güncellemeden Sonra Eski Linkler Diye Bişey Kalmadı.

Konu Mevcuttu Ama Rapid Hesabım Ban Yedi.

Kouya Hiç Bakmadım. Yorumlara Baktıysan Eskiden Sorun Vardı Ama Şimdi Herşey Sorunsuz.

O Sorunun Kaynağına Elimizde Etkinleştirme Vardı. Süreli.

Windows Kaldırdı.

Hiçdiki Etkinleştirme. Sorunsuz .

Zaten Öncekide Sorunsuzdu.

Sorun Olmaz Hiçbir Zaman. Olursa Yazarlar. Sonrada Çözeriz evelallah .

Son düzenleme:

asertyu

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
295
0
Las Vegas
Kardeş Pro İçin Windows'un Çalışması Yok.

Wimdows 8' Starter. Ultimate Home Basic. Professional Gibi.

Ayrı Ayrı. Pro Biraz Pahalı Olsada. Çok Hızlı Olduğu Gerçeğini Değiştirmez.

1 Tane DVD 75 Kuruş.

Linkler Hazır Konu Var.

Benim Durumdasın Walla.

Ben Pc'yi Aldığımda Windows 7 Yeni Çıkmıştı.

Baktım Bilgisayar Yeni Windows 7'ye Alıştım Ama. Ne Desem İnternet Cafedeki Bilgisayarla Aynı.

XP'yi Yükledim Bilgisayarı Aldığım Gün. Bilgisayar Uçtu.

Nedeni Windows 7 Starter. En Dandik. Olanı

Windows 8 Düzde Öyle.

Ne Desem. Şuanki Aldığım Performansı Benim Pc Eski Olduğu Halde Sende Yoktur Belki.

Bilgisayarın Yanında Verilen Tüm Herşey Dandik Oluyor.

Hoparlör Mause. Klavye. Kulaklık. Herşeyi Çöpe Attım Walla.

Çöpe Atmadımda. Depoya Kaldırdım =)

Herşeyi Dandik Veriyolar.

Pişman Oldum Gerçekten. Zaten 2 Katı Fiyata Almışım =)

Eyw Kardeşim

Arkadaşlar. Windows'un Güncellemeden Sonra Eski Linkler Diye Bişey Kalmadı.

Konu Mevcuttu Ama Rapid Hesabım Ban Yedi.

Kouya Hiç Bakmadım. Yorumlara Baktıysan Eskiden Sorun Vardı Ama Şimdi Herşey Sorunsuz.

O Sorunun Kaynağına Elimizde Etkinleştirme Vardı. Süreli.

Windows Kaldırdı.

Hiçdiki Etkinleştirme. Sorunsuz .

Zaten Öncekide Sorunsuzdu.

Sorun Olmaz Hiçbir Zaman. Olursa Yazarlar. Sonrada Çözeriz evelallah .

kardeş açıksın cevap versen :mml

tunademir45

Yeni üye
21 Eki 2007
1
0
emeğiniz için teşekkürler. ama linkler silindi sanırım rica etsem yenilemeniz mümkünmü? indirirken yarısında kaldım :(

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar İşten İstifa Ettim. Sabaha 32Bit Linkler. Hazır İnşallah. İnternet Gitti 4 Saat Gelmesini Bekledim. TTNeti Aradım. Açmadılar Sinir Oldum. Yeni Geldi. Şimdi Uploandlamaya Başladım.

32Bit Linkleri. Uploandladığım Yedek Rapid Hesabıda Ban Yemiş. Nasıl Oluyor Anlamadım. Ama Baktılar Durmuyom. Ip'den Bakıyolar Heralde. Olmazsa Turbobitten Premium Alcam. Öyle Uploandlarım.

Ama Tedirginim Biraz. Bi Bakmam Lazım.

Benim Uploandlama Çok Yavaş Olduğundan. Sizleri Bekletmek İstemiyorum.
Laptop Gitmeseydi Ondanda Atardım Neyse.

Hemen Pes Etmek Olmaz. Bazı Planlarım Var Ben Onlara Pes Ettircem =)

kumralkral

Yeni üye
16 Eyl 2007
2
0
hocam merhaba emeklerin için allah razı olsun.. rapide farklı isimlerde kaydedersen ban yemezsin.. windows 8 diye kaydettiğin için sürekli ban yiyorsun...

bide ben şey demek istedim hani bu konudan başka bide 26 ekim güncel 1 e 1 orjinal dvd kopya diye bi konu açtın ya diyorum bu konudaki paylaşımla o aynı paylaşım mı şuan bu ilk sayfadakini indirdim etkinleştirmeyide yaptım ordan yazıyorum ama sanki çok perfonmanslı değil... xp gibi çalışıyor... hani 1 e 1 olan farklıysa onu indrip onu kurayım diyorum hocam tekrar teşekkür ederim..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar. Ben Uploandlarım Sorun Olmaz. Hiç Sorun Olmaz. Ban Yerim Onada Kabul.
İsimleri Değiştiriyorum Zaten.

Ama Şu TTNet Yokmu ?

İşte Asıl Sorun O . Dün Gece Tüm Partları Uploandlıyordu Tek Seferde.

Yüzde 58'de Bıraktım. Sabah Kalkınca Linkleri Güncellerim Demiştim.

Zaten Ondan Önce Gidip Gelmişti. Sabah İşte Solumdan Kalkmadığım Halde Daha Sinirli Oldum.

Şimdi 64Bit Linkler Hazır Olmuş Olcaktı. 32yi Geç. O Gece Olcaktı .

Türk Telekom. Turkcell. Tedaş.

Bu 3'lü Benim Sinir Kirizi Geçirme Sebebim =)

Arkadaşlar 26 EKimden Sonra 1-1 Original Dosyaları Paylaştım.

Verdiğim Dosya Original Sitesinden Parayla Alınıp İso Dosyası Haline Getirilmiş Halidir.

25 Ekim Yazmasının Sebebi. Saat Diliminden. Yani Biz 26 Ekimde İlk İndiren Bizdik.

berfino007

Yeni üye
8 Şub 2010
1
0
Kardeşim ALLAH seni sevdiklerinle beraber etsin ellerin dert görmesin süpersin......
Başarılarının devamını dilerim..
saygılar

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
tamam kardeş bekliyoruz akşama indirirmiyiz

Kardeş Bundada Elektirik Gidip Geldi.

Arkdaşlar. Elektirik Olur İnteret Olur. Rapid Bakıma Girer.
Elektirik Olur İnternet yok..
İnternet Olur Elektirik Gider.

Resmen Zulum. İşkence yeter arkadaş yha.
Uploand Ediyor 3 Saat Bekliyom %91'de Resmen Dalga Geçer Gibi.

Ne yapmalıyım Bilemedim walla.

Teşekkürler eline sağlık

Eyw Saolasın Kardeşim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.