Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

aytac07

Yeni üye
25 Tem 2008
3
0
eline koluna emegine saglık kardeş ben bütün partları indirdim ultraıso ile donuştürdüm dvdye yazdım herşey çok güzel oldu ama pc kapalıyken önyüklemeli yükleyemiyorum birde onu anlatırsan çok sevinirim

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
eline koluna emegine saglık kardeş ben bütün partları indirdim ultraıso ile donuştürdüm dvdye yazdım herşey çok güzel oldu ama pc kapalıyken önyüklemeli yükleyemiyorum birde onu anlatırsan çok sevinirim

Eyw Kardeşim Sende Saolasın.
Ön Yükleme Yapmak İçin Bios Menüsünü Aç.

Del Tuşuyla Açılıyo Genelde Orda Boot Menüsünden. İlk Baştakini DVD-yada CD Room'u Seç.
Sonra F10'veya F5 İle Kaydetip. Çık. Pc'yi Açtığında Ön Yükleme Menüsü Gelecektir.

aytac07

Yeni üye
25 Tem 2008
3
0
dedigini yaptım ama zaten ayarlıymış daha öncede win7 indirip ön yüklemeli kurmuştum win8 önyüklemeli kuramıyorum bootmrg denmi kaynaklanıyo acaba

token45

Yeni üye
31 Eki 2009
10
0

Kardeş Bundada Elektirik Gidip Geldi.

Arkdaşlar. Elektirik Olur İnteret Olur. Rapid Bakıma Girer.
Elektirik Olur İnternet yok..
İnternet Olur Elektirik Gider.

Resmen Zulum. İşkence yeter arkadaş yha.
Uploand Ediyor 3 Saat Bekliyom %91'de Resmen Dalga Geçer Gibi.

Ne yapmalıyım Bilemedim walla.

Eyw Saolasın Kardeşim.
Türkiye'de boşuna en çok küfür yiyen şirketler TEDAŞ VE TTNET deil :) Günlük sövüyom onlara,sövmediğim gün yok,64 biti bekliyorum inşallah upload olur da indiririz.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
dedigini yaptım ama zaten ayarlıymış daha öncede win7 indirip ön yüklemeli kurmuştum win8 önyüklemeli kuramıyorum bootmrg denmi kaynaklanıyo acaba

Kardeşim Walla Bootmrg Hakkında Pek Bilgim Yok. Boot Menüsünden 1. Olan Yeri DVD Yaptığın Halde Olmuyorsa.

Valla Bişeyler Dicemde Diyememki Kardeş Bende Bilmiyorum :(
Dediğim Şekilde Çalışması Lazımdı. Yardım Merkezinde Bi Konu Açalım Orda Yardım Ederler.

Bilgisayar Hakkında Baya Bilgim Var Yanlız Biostan Hiç Anlamam İlgi Alanım Genelde Proğramlar Üzerinde :S

Hatta Benim Sata Bozuk. Girişte F2 Tuşuna Basmadan Açılmıyor.
Biostan Kaynaklı :S

çok teşekkürler

Eyw Kardeşim.

Türkiye'de boşuna en çok küfür yiyen şirketler TEDAŞ VE TTNET deil :) Günlük sövüyom onlara,sövmediğim gün yok,64 biti bekliyorum inşallah upload olur da indiririz.

Kardeş ttnet'e Sövmeyen Varsa Eğer O Kişiden Kuşku Duymak Lazım =)
Düşünsene Tam 2.5 GB Dosya Uploand Ediyorum Yüzde 58'di En Son Baktığımda Sabah 6'da Olması Lazımdı Garanti Olsun Diye 9'da Kalktım.

Sonra Bİ Bakıyorum.

Gelse Sövme. Burda 100'Lerce Belki Binlerce Kişi İndircek Ama TTNet Saolasun =))

Bugunde Tedaş Saolasun.
Ama Jenaratör Alcam Kafaya Koydum =)

2 Part Kaldı Şimdi Pc'ye Ve Modeme Res Atcam Bide Optimis Yapcam.

Sabah 6'da Partlar Hazır Olcak İnş.

Tek Tek Uploand Ediyorum.

Toplam 5 Part.

İlk 3 Part Güncell İndirebilirsiniz.
Sabah 06.00'da 4 ve 5. Linkler Hazır Olcaktır.

Son düzenleme:

mhmtaydn

Üye
28 Eki 2012
55
0
Elazığ
kardeşim sana sonuna kadar helal olsun demek ıstıyoorum..!! konuyu uzun zmandır takıp edıyoorum takdir edılecek kadar sabır gostermen we ınsanlara bu hızmetı sunmana dııcek hıc bıse yok ..!!! Allah razı olsun..!!!

win8 kurmakta sp1 surumu cıkmadan kararsız klamıstım fakat dedıgım gbı forumda konuyu uzun suredır takıp edıyorum we win8 e gececemve su an partları ındırıoorum ...fakat sormak ıstedıgım ıkı sey war ,ki bunlar birçok kişinin kafasındaa soru ısaret olarak duruyodur... ;

--driver olayını nasl halletcem. benım pc hp g62 b34et ve hp nın sıtesınde bu modele wın8 driveri cıkmamıs. baska sıtelerden weya driver plus tarzı bı programlaa buldugum drıverler donanımları tam calıstırcak mı?? warsa ındırcegım bı yer werıırsen sewınırım
-- dıelım kı win8 e alısamadım tekrar win7 ye doncem , tekrar win7 format cd sını takıp normal olarak be engel olmadan win7 yi rahatca kurabılırmıyımm...!!!??

divxci

Yeni üye
30 Haz 2009
8
0
kardeşim sana sonuna kadar helal olsun demek ıstıyoorum..!! konuyu uzun zmandır takıp edıyoorum takdir edılecek kadar sabır gostermen we ınsanlara bu hızmetı sunmana dııcek hıc bıse yok ..!!! Allah razı olsun..!!!

win8 kurmakta sp1 surumu cıkmadan kararsız klamıstım fakat dedıgım gbı forumda konuyu uzun suredır takıp edıyorum we win8 e gececemve su an partları ındırıoorum ...fakat sormak ıstedıgım ıkı sey war ,ki bunlar birçok kişinin kafasındaa soru ısaret olarak duruyodur... ;

--driver olayını nasl halletcem. benım pc hp g62 b34et ve hp nın sıtesınde bu modele wın8 driveri cıkmamıs. baska sıtelerden weya driver plus tarzı bı programlaa buldugum drıverler donanımları tam calıstırcak mı?? warsa ındırcegım bı yer werıırsen sewınırım
-- dıelım kı win8 e alısamadım tekrar win7 ye doncem , tekrar win7 format cd sını takıp normal olarak be engel olmadan win7 yi rahatca kurabılırmıyımm...!!!??

1)windows 8 de driverları kendi yukluyor ugrasmana gerek yok
2)bir sorun olmaz tekrar windows 7 yuklemektense bence bir recovery disci olustur. windows 8 den memnun kalmazsan onu kullanırsın

kumralkral1988

Yeni üye
1 Eki 2008
1
0
hocam yükledim sistemi hatta driverscanner programıyla tüm driverlarıda yükledim yani yüklü görünüyor ama bilgisayarda ses yok ekran çözünürlüğünü ayarlayamıyorum yani anladığım kadarıyla driverları yüklenmediği için öyle ama aygıt yöneticisinde yüklü görünüyor...

bide arada bir ekranın sağ alt köşesinde windowsu etkinleştir çıkıyor oysaki etkinleştirmişim.. bazende o yazı yok oluyor ama win pro build 9200 yazısı her zaman var. sıkıntı nedir ilgilenirseniz sevinirim teşekkür ederim şimdiden..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Teşekkürler Kardeş

tesekkürler kardesimm..!! sağolun ..!!

Eyw Arkadaşlar Sizlerde Saolasın.

Genel olarak oyunlarda çok sıkıntı yaşar mıyım?

Windows 8 Çıkalı 28 Gün Oldu.

Windows 8'i İnternet Cafedeki Bilgisayarlar Kaldırmıyor.

Çünkü Bilgisayarın Görmediği İşkence Kalmamış.
Ev Kullanıcıları İçin Windows 8 Hem Hız Hem Görsellik.

Net Cafede Bilgisayar Günde 150 Kere Reset Haftada 2 Kere Format Yiyor.

Windows Xp Tam 1.5 Saat Sürüyor Format İşlemi.

15 Dakika Sürmüyor Windows 8.

İkiside Original. Ve Windows 8 Driver İstemiyor. Kendi Kuruyor.

Test Etmek İçin Win7 Ultimate Yükledim Pc'ye. Performansını Test Ettim.
Sonra Windows 8 Yükledim. Hızı 3 Katından Daha Fazla.

Yükleyenler Daha İyi Bilir Tabikide.

mhmtaydn

Üye
28 Eki 2012
55
0
Elazığ
kardeşim win8 pro 64 bit kurdum su an sıstem stabıl we guzel calsıo..!! pc acılısı falan win 7 ye gore cok cok hızlı(win7 de 33sn ıken su an 15sn) .. nefestoo kardesım verdıgın crack de galıba tam gbı bazı ark lar kısısellestırme menusu sınırlı oluyoo falan demıstı fakat bende ole bıse yok hersey full olmus gbı goruyorr bence..!!

verı kopyalama hızını kıyasladım kendı pc de win 7 64bit ultımate ıle bunun arasında pek fark denecek kadar az bı fark wardı...

ama arayuzler , gorsellık we pratıklık acısından cok begendım... keske daha once kursaydım dıyorumm...

emegınıne saglık kardesımm....!! iyi forumlar..!!!

burak.golcuk

Yeni üye
10 Tem 2009
2
0
ya lütfen yardım edin 64 biti kuruyodum bu hatayı verdi bende dikleri biçimlendirdim sildim yınede aynı hatayı verdi su anda pc de işletim sistemi yok yardımmm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.