Wirelless(Kablosuz Ağ)Şifre Kırma(2010)[BackTrack]'SIZ

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
GERAKLİ YAZILIMLAR
1-CommView for WiFi
2-aircrack-ng
3-Microsoft .NET Framework

İlk olarak arkadaşlar üsteki proğramları aşağıdaki linklerden indiriyoruz.
1-http://www.tamos.com
2-http://www.aircrack-ng.org/

1.AŞAMA
CommView for WiFi Yazılımı sizin 802.11 a/b/g/n ağınızı gözlemleme ve paket toplama aracıdır.CommView for WiFi LAN yöneticileri için kapsamlı ve satın alınabilir nitelikte bir araçtır.
ArkadaşLar CommView for WiFi programını indirdikten sonra resimLerdeki gibi ayarLarını yapın programı açın bazı arkadaşLar start (play tuşu) sorunu yaşayabiLirLer, bu sorunu programın yukarda heLp menüsüne tıkLayın açıLan satırda driver installation Guide yazan yeri tıkLayın karşınıza bir sayfa açıLacak en aLta iniyoruz ve NEXT yazanı tıkLıyoruz, karşımıza çıkan sayfada üstteki kutu işaretLi oLacak next diyoruz tekrar açıLan sayfada sadece next diyoruz karşımıza install çıkacak enter diyoruz ve sürücü yükLenecek restart yapılacak bu kadar
93380270.png

28047793.png

12705143.png

78165220.png

97072570.png

11961137.png

nzftjt.jpg

18419389.png

14177649.png

67870448.png

2.AŞAMA

36134109.png

Çalıştıktan sonra hedef kanalı seçip bekliyoruz hedef kanalın üzerinde kaç bin paket olduğu yazar xxx.İVS diye

İŞLEM BU KADAR BEKLEYİN KEY FAUND DİYE ŞİFRE ELİNİZDE OLACAK.
ÖRNEK: KEY FAUND 1C:A8:65:0C:7B
Noktaları kaldırın şifreyi girin

Proğramın Windows ta Desteklediği Wireless Kartları:
http://www.tamos.com/products/commwifi/adapterlist.php
WİNDOWS XP'DE DENENMİŞ KESİN SONUCA ULAŞILMIŞTIR.
İYİ FORUMLAR:woott:woott:woott:woott:woott:woott:woott:woott:woott

Son düzenleme:

merth48

Yeni üye
3 Kas 2010
2
0
usta ben bu program da paketleri kaydedemiyorum save packet log as özelliği gelmiyor 44 bin ulaştı ama gelmedi önerin var mı

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
otomatik C:\Program Files\CommViewWiFi\LOGS buraya kaydeder. sen kendin kayıt etmek istiyorsan ctrl+p bas olur

muratoguz

Üye
7 Tem 2009
86
0
arkadaşım birinci resimde ki yerlerı dodurun dıye yazmışsın o foksiyonlar yok indirdiyimiz programda?

muratoguz

Üye
7 Tem 2009
86
0
arkadaşım birinci resimde ki yerlerı dodurun dıye yazmışsın o foksiyonlar yok indirdiyimiz programda?

turp

Yeni üye
2 Ocak 2011
5
0
Konu açıLaLı baya oLmuş ama.
BeLki cevap geLir..
Resimde beLirtmiş oLduğunuz gibi buraya tıkLayınız demişsiniz ama oraya tıkLanmıyor.
Yoksa bende mi tuhafLık var? =)

seyduna201

Üye
22 Kas 2010
191
0
arkadaşım çok sağolasın ama comm wier wifi programını yüklerken yükledğim driver i nasıl kaldırabilirm??
biraz sorun çıkardı da??

seko1640

Katılımcı Üye
16 Ocak 2011
370
0
ARKADAŞLAR BENİM Wireless KART MARKASI DEİŞİK MARKA YÜRÜT TUŞUNU ÇALIŞTIRAMIYOM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
özür dilerim arkadaşlar cevap geç gelecek ama konu baya eski ne yapabilrim neyse options sekmesinde sorun yok ctrl+o yap gelsin herhangi bi sorun yok driver kaldırmak isterseniz aygıt yönetisinden kaldırın orjinal proğramızı tekrar kurun

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
Konu açıLaLı baya oLmuş ama.
BeLki cevap geLir..
Resimde beLirtmiş oLduğunuz gibi buraya tıkLayınız demişsiniz ama oraya tıkLanmıyor.
Yoksa bende mi tuhafLık var? =)

oraya tıklayabilmen için driver yüklemen gerktiğini başta anlattım

marco44

Yeni üye
5 Tem 2007
6
0
Kardes aircrack halinde açtığımda dosyayı yandaki ivs ler hep 1, 2,3 veya handshake yok gözüküyor ve dinlediğim adresin maç i orada gözükmüyor yardım eder misin 10.000 paket topladım bir şey yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.