Wirelless(Kablosuz Ağ)Şifre Kırma(2010)[BackTrack]'SIZ

Sfenks01

Yeni üye
10 Ağu 2012
5
0
Arkadaşlar ben programı kurduğumda play butonu çalışmıyor.Üstte belirtilen yerden driver installation guide ye tıkladığımda 3 kuucuk var ama sadece en alttakini tıklabiliyorsunuz.Ona tıkladığımda aygıt yöneticinden driveri yüklememi istiyor.yüklemeye kalktığımdada yüklenmiyor..Aygıt yöneticisinden çalıştırmaya kalktığımdada driveri yüklemiyor ne yapmalıyım acaba?

7up

Yeni üye
10 Eyl 2012
1
0
arkadaşlar ben şunu soracağım benim bilgisayar laptop değil ben de wireless kartı olmadığı için usb şeklinde bağlanan ZyXEL wireless kartı var bu programı yükledim ayarları filan yaptım start dediğimde hiç bişey bulamıyor 2 saat bıraktım bulamadı güncelleştirme de yaptım değişmedi lütfen yardım edin acil

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
Arkadaşlar ben programı kurduğumda play butonu çalışmıyor.Üstte belirtilen yerden driver installation guide ye tıkladığımda 3 kuucuk var ama sadece en alttakini tıklabiliyorsunuz.Ona tıkladığımda aygıt yöneticinden driveri yüklememi istiyor.yüklemeye kalktığımdada yüklenmiyor..Aygıt yöneticisinden çalıştırmaya kalktığımdada driveri yüklemiyor ne yapmalıyım acaba?
proğram wirelless kartını desteklemiyor olabilir

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
arkadaşlar ben şunu soracağım benim bilgisayar laptop değil ben de wireless kartı olmadığı için usb şeklinde bağlanan ZyXEL wireless kartı var bu programı yükledim ayarları filan yaptım start dediğimde hiç bişey bulamıyor 2 saat bıraktım bulamadı güncelleştirme de yaptım değişmedi lütfen yardım edin acil

Kesinlikle bulmaz çünkü wifi değil senin sadece kablo ile bağlı karta çevredeki int bulabilcek özellik yok olsa kabloile bağlamazsın kendi laptobuna/

serimp

Yeni üye
30 Tem 2009
15
0
Kardes aircrack halinde açtığımda dosyayı yandaki ivs ler hep 1, 2,3 veya handshake yok gözüküyor ve dinlediğim adresin maç i orada gözükmüyor yardım eder misin 10.000 paket topladım bir şey yok

birinin ağa bağlandığı an sen paket toplaman veya ağdan düştüğü an tekrar girerse handshake elde edersin şansına kalmış wpa kırcansın sağlam bi wordlist bulman lazım Ama kesinlikle wep kırılıyor bu yöntemle k.g

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.