Yenı Yontem Msn Hack

f_hacked

Üye
13 Eyl 2008
69
4
anımlı DÜnyanin En Kolay Msn Hack YÖntemİ Bence......
adresine kıracağınız adresi *******@hotmail.com (ÖRNEK)
şifre bölümünede yanlış bir şifre yazıyoruz ve beni hatırla parolamı hatırla seçeneklerine tıklıyoruz ve oturum aç diyoruz

msn hata verince başlat=>çalıştır=>regedit=>HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/microsoft/İdentycrl/creds/kıracağınız adres************* üzerine tıklayıp sağ tarafa geçiyoruz ve
password iki sefer tıklayıp karşınıza karekterler gelir
0000
0008
0010
0018
.
.
.
.
.
diye sayılar çıkar yukarıda yazdıklarımı değil hemen yanındaki karekteri kopyalayıp yanımıza alıyoruz ve tamama basıp çıkıyoruz (yanımıza aldıklarımı sakın kaybetmeyin)
tekrar msnyi açıp kıracağınız adres@hotmail com şifre kısmına yanlış bir şifre yazıp beni hatırla ve parolamı anımsa seçeneklerine tıklayıp msnnin sorun vermsesini bekliyoruz
sonra başlat=>çalıştır=>regedit=>HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/microsoft/İdentycrl/creds/kıracağınız adres************* üzerine tıklayıp sağ tarafa geçiyoruz ve pasword kısmını iki kere tıklayıp karaekterleri siliyoruz ve yanımıza aldığımız karekterleri oraya yapıştırıyoruzzz tamam diyip çıkıyoz ve msn ye oturum aç diyoruz msn açılıyor...
bu yöntemi kullanarak bütün bilgisayardan bu msn adresine giriş yapabilirsiniz...

Rep Hakketiysek Helalinden :D

26fatih26

Yeni üye
15 Haz 2008
32
0
bu siteyi hackleyin şeklinde site adı vermek yasaktır...Forum kurallarını okuyunuz...

strawberry

Black0ut

Yeni üye
20 Eyl 2008
2
0
Yardım ediinnnnn olmuyor Creds yerinde Dynamic Salt ve Users Extended.... bişi yazıor lütfen hayat memat meselesi bi el uzatın

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
kardeşim sen bi resimli anlatım yapsan herkesden güzel bi rep alırsın hemde guzel anlatmış olıursun ii bi paylasım olur dediklerin çok kafa karıstırır senin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.