Yenı Yontem Msn Hack

cevax

Yeni üye
30 Mar 2008
2
0
arkadasım dedıgın hıc bırsey cıkmıyor creds yok maıl adresı olarak sadece daha onceden oturum acanlarınkı cıkıyor net bır sekılde acıklama yaparsan sevınırım

mavimer

Yeni üye
24 Haz 2008
14
0
ankara
sevgili adminleruzun zamandır bu forumu takib ediyorum msn hack hakkında tek bir çalışan program yada fake bulamadım çoğu virüs kaç kere format attım pc ye ya bu forumu kapatın yada hakkaten bize bişeyler verin olmuyo böyle yok başlatmış çalıştırmış ne biliyo benim pc elalemin şifresini bu kişiler bizle dalga geçiyo sevgili adminler bi bakın şu işe gözünüzü seviyim

mavimor78

Katılımcı Üye
26 Ara 2006
432
2
credts midir nedir harbiden yok o.ama bakıyorum da sen bu msn hack olayını bi yerden kopyalamıssın.yanıt bekleyen insanlara yanıt veremiyosun

erkan_pk

Katılımcı Üye
12 Eyl 2006
631
0
30
istanbul
ya dostum sen haketmedikten snra rütben yükselse ne olur ki rep rep herkes reple yemiş kafayı biras kendinize qelin hak ettiqinizde tht zaten sizi öldüllendirir..

ByMurderer

Yeni üye
31 Eki 2008
1
0
arkadaşlar bu yöntem çok eskiden işe yerıyordu msn 7.5 kurulu olunca creds dosyası oluor o yolda fakat o acık kapatıldı artık bu yol işe yaramıyor boşuna uğraşmayın

niTRos001

Katılımcı Üye
2 Kas 2008
978
3
bu yöntemlerle msn hacklenseydi herkez hacker olurdu ve şunu söyleyim hiç bir hacker sırlarını açıklamaz!!!!!!!!

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Arkadaşlar böyle bişey var

ama ilk önce windows messenger 7.5 indirmemiz gerekiyor

sonra arkadaşın dediklerini yapın

bulamağığınız şeyleri messenger 7.5 yapınca bulacaksınız
%100 msn açılıyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.