Windows 10 Pro İndir – v2004 Türkçe Orjinal ISO

vako

Yeni üye
1 Eki 2007
25
0
emegin için saoll ..
64 bitleri kaldigim yerden indiriyorum partlarda bi degişiklik yoktur umarim...

Nashhh87

Yeni üye
14 Şub 2012
8
0
Selam Admin paylaşımın için teşekkürler. Dün akşam 32 bit sürümünü az evvelde 64 bit sürümünü indirdim. Fakat her ikisinde de aynı sorunu yaşıyorum. :RpS_wink: Sorun RAR şifresinde her ikisindede hem küçük, hem büyük harf "nefestoo" yazıyorum kopyala yapıştır yapıyorum baş harfini büyük yapıyorum hatta bir çok kombinasyon denedim ama sürekli password hatası veriyor.! Hata kodu aşağıda. her ikisindede aynı hata kodu alıyorum.

....\32Bit(nefestoo).part1.rar: CRC failed in the encrypted file 32Bit(nefestoo).iso (wrong password ?)

....\64Bit(nefestoo).part1.rar: CRC failed in the encrypted file 64Bit(nefestoo).iso (wrong password ?)

yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleme:

furkan9600

Yeni üye
1 Eyl 2011
24
0
BENDEDE O SORUN VARDI BAŞLARDA SONRA NOLDUYSA DUZELDİ :)
Cd ye çektim w8 i en son hali bu :
33z7hqx.jpg

2uot2mg.jpg

:D
ORJİNALE BENZETMEYE ÇALIŞTIM RENKLİ KARTUŞUM YOKTU SİYAH BEYAZ :D

Son düzenleme:

Nashhh87

Yeni üye
14 Şub 2012
8
0
Dünden beri atmadığım takla kalmadı :RpS_cursing: Hatta az evvelde nefestoo nun verdiği Win8Crack.rar indirdim ondada şifre istedi aynıdır dedim ama oda açılmadı acaba bendeki RAR damı bi bkluk var :RpS_blushing:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar eski partlarla bu aynı olmaz. Her ikisinin arşiv boyutu farklıdır. Şifre nefestoo. Şuan işteyim telden giriyom akşam eve gittigimee bakarım .

Nashhh87

Yeni üye
14 Şub 2012
8
0
Bende eski part yoktu hepsini sen tekrar upload yaptıktan sonra indirdim. Dün gündüz indirecektim fakat linkler ölüydü bende sen tekrar yükledikten sonra indirdim. Az evvelde 7-zip kurarak denedim ondada benzer hatayı verdi.

vako

Yeni üye
1 Eki 2007
25
0
arkadaşlar eski partlarla bu aynı olmaz. Her ikisinin arşiv boyutu farklıdır. şifre nefestoo. şuan işteyim telden giriyom akşam eve gittigimee bakarım .

simdi 1. Ve 2. Partı yeniden mi indireyimm ...ben indirene kadar siler onu rapid keske sadece isim degistirseydin

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
rapide uploadlama sebebimde o işte benim 1 günde uploadladığımı siz 1 saatte üst üste premium hızında indiriyor. Yavaş uploandladığından millet yanaşmıyor ama ben hiçkimsenin 1 dosya için 1000 çile çekmesini istemem

Nashhh87

Yeni üye
14 Şub 2012
8
0
Tekrar merhaba. Sorunu buldum RAR dan değilmiş gerçi onuda 4.20 ye yüksettim ama asıl sorun indirdiğim partlar sorunlu inmiş. 32 bit in 1 ve 4. partlarını tekrar indirdim sorunsuzca açtım ve dvd ye yazdım. şimdi 64 biti tekrar sırayla deneyerek indiriyorum. 1-2-3-4 part sorunlu inmiş 5 i daha indirmedim. Sorun sanırım Internet Download Managerden kaynaklandı. Çünkü partları 2.0-2.2 mb/s ile çabucak indirmişti. Onu iptal edip windowsun kendi downloadı ile indirdim bu sefer 1.5-1.6 mb/s ile indirdi ve dosyalar açıldı. Şu an 64 bitin 4. partını tekrar indiriyorum. Sanırım onuda sorun olmadan açabilirim. Cevabını yazacağım.

Teşekkürler Nefestoo :RpS_thumbsup:

Nashhh87

Yeni üye
14 Şub 2012
8
0
Tekrar merhaba.
Bu IDM ye yuh olsun 5 partın 5 ide sorunlu indirilirmi... Resmen 4.2 GB kotamı yedi. Ama sonunda 64 biti tekrar indirip açtım ve DVD ye yazdırdım. Yani şifrede sorun yokmuş. Artık 1-2 gün içinde Win 8 i kurar yorumlarımı yazarım. Tekrar teşekkürler Nefestoo

:RpS_thumbsup:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw Kardeşim İşin Görüldüyse Ne Mutlu Bana Bende Şimdi yeni geldim eve. Dosyalara Baktım Çalışıyo. Uploandladığım yerden tekrar indiriyodum =) gece internet gelip gitti sandım yoksa dosyalara sağlam.

Zaten İlk Kontrol Ediyom Rardan Çıkarıyom Sorunsuz Çıkınca Uploandlıyorum.

Bazı Arkadaşlar Diyo. Turbobite Yükle Diye Premium Çevirici Siteler Var Diyolar.
Geçen GetRipz.pl kapandı. error veriyodu herkeste.

Geri Gelmiş Şimdi Baktım. Yani Arkadaşlar. Bugun Var Yarın Yok O Siteler.
Şuan En İyisi Rapid Bence. Ben 1 Dosya İçin 20 Tane Reklam 10 Tane Sekme. 15 Tane Sayfa Açılınca. Kafayı yememek mümkün deyil.

Beleş Gel İndir Dese Yine İndirmem. 20 Tane Sayfa Açılıyo Açılan Reklamları Kapatcam Diye. Önemli Aderslerde Arada Gidiyo.

Nashhh87

Yeni üye
14 Şub 2012
8
0
Haklısın Rapid kullanmakta, hem hızlı indiriyoruz hemde arka arkaya beklemeden indirebiliyoruz. Premium hesabımda yok üstelik; normal kullanıcıyım. Görüldüğü üzere dün akşamdan bu zamana 12 gb dan fazla indirdim. Her part IDM de 5 dk.da ki asla önermiyorum, windowsta 7 dk.da indi. Geçenlerde Turbobitten azmedip 7 gb lık bir seri belgesel indirdim. 3 günde ancak indirdim... :RpS_angry:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Aynen Kardeş. Zaten Benim Hayalim. Eğer Bi Gün Zengin Olursam. RapidShare Gibi Bitane Site Açcam.
Yükleme Hızıda İndirme Hızıda Premium Hızında Ücretsiz Olcak Sınırsız Depolama . 0 Reklam. Sitenin Geliri Olmucak Gideri Olcak Ama Çok Teşekkürü Olcak =)

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw Arkadaşlar Sizler Saolun. 64Bit Kullanan Varsa Eğer. Aldığı Performans Nasıl Acaba. Benim Ram DDR2 Sanıyordum. Ram Almayı Düşünmedim Hiç DDR3'müş. Alcam Kafaya Koydum. Yanlız Sizce 8mi Yoksa 16GB'mı Alıyım.

Win8 64Bit Kullanan Varsa. Aldığı Performans Ne Derecede Merak Ediyorumda. Benimki 32Bit :(
Küçük Emrah Gibi Olduk =))

nazeliva

Üye
2 Kas 2012
220
0
İstanbul
Eyw Arkadaşlar Sizler Saolun. 64Bit Kullanan Varsa Eğer. Aldığı Performans Nasıl Acaba. Benim Ram DDR2 Sanıyordum. Ram Almayı Düşünmedim Hiç DDR3'müş. Alcam Kafaya Koydum. Yanlız Sizce 8mi Yoksa 16GB'mı Alıyım.

Win8 64Bit Kullanan Varsa. Aldığı Performans Ne Derecede Merak Ediyorumda. Benimki 32Bit :(
Küçük Emrah Gibi Olduk =))
Ramın,ekran kartının ve işlemcinin birbirine uyumlu olması lazımmış.
Ben casperden bilgisayar almıştım ram 256 mb olsada ekran kartı 64 mb...

16 gb iyi ram fakat belkide işlemcine ve ekran kartına uyumlu bir ram almalısın..
Çünkü bu üçü uyumsuz olunca performans düşüyormuş :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.